JUGtoberFest 2019

Location image of event venue

Details

Jesień nastała, więc czas na kolejne otwarcie sezonu JUGowego w Poznaniu! Tym razem spotkamy się 24 października, w czwartek, w Concordii przy ul. Zwierzynieckiej 3. Dzięki uprzejmości firmy Payworks będzie okazja do wysłuchania pięciu ciekawych prelekcji, konkurs z nagrodami oraz okazja do spróbowania prawdziwych bawarskich piw, a także smaczne przekąski!

Impreza będzie przebiegała wg poniższego planu

16:30 - 17:00 - Rejestracja
17:00 - 19:00
- Agata Sobek - Ja chce kodować! - Jak oszczędzamy czas dzięki spotkaniom Scrum'owym
- Krzysztof Dębski - 18ms that kill the platform
- Paweł Woźniak - TBC
19:00 - 19:45 - Przerwa kawowa
19:45 - 21:00
- Adam Warski - CRUD, ale funkcyjnie w Scali
- Jakub Marchwicki - Synchronicznie czy asynchronicznie. Grząski grunt niezbyt skomplikowanych aplikacji webowych
21:00 - 23:00
- Losowanie nagród
- Piwo, jedzenie i rozmówki o czystym kodzie

WAŻNY KOMUNIKAT! Pamiętajcie aby zarejestrować się i mieć przy sobie bilet: https://www.eventbrite.com/e/jugtoberfest-2019-registration-76205808625 w innym wypadku nie będziemy w stanie Was ugościć.

O miejscu:

Conconrdia Design, Sala Luna, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań

O prelegentach

Agata Sobek-Kreft
Entuzjastka i ekspertka od Agile z praktyczną znajomością Scruma. Stawia na transparentną pracę zespołową i poczucie odpowiedzialności za wspólny cel. Stosuje podejście coachingowe. Zawsze gotowa do pomocy w ulepszaniu procesów zwinnych i Scrumowych. Mama dwójki dzieci na pełny etat oraz żywicielka dwóch kotów. W niedzielne wieczory ogląda NBA.

Krzysztof Dębski
He worked as a developer, an architect and a technical owner for Onet and Allegro. He has experience in building high-performance, distributed applications as well as performing technological transformations of monolithic applications. He always likes to set the boundaries between contexts and to discover user stories and domain maps.

Paweł Woźniak
Programista z 10 letnim doświadczeniem. Ostatnie 5 lat spędził w sektorze fintech, emv, integracji z bankami i instytucjami płatniczymi. Obecnie uczestniczył w procesie otwarcia i budowania nowego biura firmy Payworks w Poznaniu. Współorgnizator konferencji Pyrcode w Poznaniu. Pochodzi z Bydgoszczy gdzie jest wspłózałożycielej grupy JUG. W wolnym czasie uwielbia jeździć na motocyklu, grać w squasha i biegać.

Adam Warski
Jestem jednym z współzałożycieli SoftwareMill (http://www.softwaremill.com), gdzie koduje głównie używając Scali i innych ciekawych technologii. Część czasu spędzam nad różnymi projektami open-source, m.in. sttp, tapir, ElasticMQ i innymi. Byłem prelegentem na konferencjach takich jak Devoxx, ScalaDays, GeeCON czy LamdbaConf.
W trakcie pozostałego wolnego czasu próbuję przeczytać internet na tematy około-programistyczne, przemyślenia kierując na bloga (https://softwaremill.com/blog).

Jakub Marchwicki
Programista od kilkunastu lat, architekt od kilku, analityk czasami, konsultant jak trzeba, manager z wyboru, trener z zamiłowania, wannabe entrepreneur z marzeń, lider Java User Group w Gdańsku. Jest spora szansa, że nic z tego nie robię dobrze, ale próbuje... i wyciąga wnioski z porażek. Złośliwi mówią, że nie umie programować, ale miewa niezłe pomysły.

Na koniec jeszcze raz przypominamy o rejestracji! Bez niej nie będziemy się mogli wspólnie bawić! https://www.eventbrite.com/e/jugtoberfest-2019-registration-76205808625