PRUG June @ Netguru

This is a past event

27 people went

Location image of event venue

Details

PRUG to event zrzeszający fanów języka Ruby z Poznania i okolic. Zbieramy się w jednym miejscu i jednym czasie, aby poruszyć nurtujące nas tematy, posłuchać mądrych prezentacji i spędzić trochę czasu w gronie podobnie myślących ludzi.

Tym razem czekają nas następujące talki:

Grzegorz Unijewski - "From Sidekiq to Amazon SQS", czyli historia o tym, jak bezboleśnie dokonać migracji między dwoma toolami umożliwiającymi kolejkowanie zadań.

Mateusz Górniak - "Custom checkout pages with Adyen", czyli jak za pomocą Adyena stworzyć customizowalną stronę płatności

Aleksander Wdowiński - “Porównanie metod enkapsulacji logiki biznesowej”, czyli jak dbać o kod już dzisiaj, by jutro nie trzeba było refować ;-)

Będzie czas na jeszcze parę prelekcji, więc jeśli chcesz o czymś powiedzieć to daj znać w grupie PRUGowej na fb albo przez wiadomość :)

Spotkanie odbędzie się w tym razem w biurze Netguru na ul. Wojskowej 6. Uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu (https://docs.google.com/document/d/1-NUEqONfGQ9HoPxB_Jq7v97DWQLWSAUMx7yndyvSyBI/edit?usp=sharing).

Do zobaczenia!