Past Meetup

MLMU #37 - Proč a jak použít hluboké učení k rozpoznávání zvuku

This Meetup is past

27 people went

Paralelni Polis

Dělnická 43 · Prague

How to find us

Find us in the top floor of Paralelni Polis

Location image of event venue

Details

Proč a jak použít hluboké učení k rozpoznávání zvuku – F.Sedlák, P.Klinger (Neuron soundware)

Abstrakt:

Představíme, jak si prokopáváme cestu k řešení problémů jako je diagnostika průmyslových zařízení nebo rozpoznávání zvuků zpěvných ptáků. Ukážeme, jaké techniky nám fungují, na čem pracujeme, a co jsme zkoušeli, ale radši opustili. Budeme mluvit o tom, jak zvuk vzniká, jak ho naše ucho a mozek vnímá, a jak tomu přizpůsobujeme náš návrh neuronových sítí. Máme k dispozici poměrně dost výpočetního výkonu v cloudu a předvedeme, jak ho využíváme.

Jazyk prezentace: Česky

Místo: Paralelní Polis, Dělnická 43, Praha 7

(Doporučujeme dopravu tramvají na zastávku Dělnická)

Program:

18:30 - (19:40) Prezentace

(19:40) - 20:00 Diskuze

20:15 - ... Networking v restauraci Kozlovna (cca 100m od Paralelní Polis)

Machine Learning Meetups jsou pravidelná setkání lidí, kteří se zajímají (nejen) o strojové učení. Přijďte si poslechnout a inspirovat se zajímavými přednáškami o cutting edge metodách, zkušenostech, nástrojích, aplikacích v praxi …

Ústředním bodem většiny meetupů je prezentace zajímavého hosta v úvodu setkání. Po ní to však zdaleka nekončí! Zájemci se mohou společně přesunout do blízké Kozlovny k dalšímu networkingu - seznámit se navzájem, probrat prezentaci, navzájem si poradit a pobavit se u dobrého piva a jídla.

http://www.mlmu.cz/ (http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.mlmu.cz%2F&h=-AQF2ZnGe&enc=AZP_vIaCJhG5eHHYXW0jHWB_MXzb0hJ31tS7rcqIsC6PDbJWJ_i9uOj8K3Bz3hNfsKI&s=1)