Business pohled na Machine learning - O. Raška (Miton)

Machine Learning Meetup Prague
Machine Learning Meetup Prague
Public group
Location image of event venue

Details

Registrujte svoji účast pomocí RSVP zde na Meetup.com

Business pohled na Machine learning - O. Raška (Miton):

Poslední předvánoční meetup se zaměří na businessovou stránku strojového učení. Ondra Raška (Miton.cz) se s námi podělí o svůj osobní pohled na podnikání a na příležitosti v oblasti machine learningu. Tento meetup se nebude věnovat technickým otázkám a konkrétním řešením, ale tím více se zaměříme na témata, která většinou na MLMU nedostanou příliš prostoru. Otázka obchodního uplatnění strojového učení ale není o nic méně důležitá. Součástí meetupu bude také diskuze na téma, kde vidí příležitosti účastníci meetupu.

O speakerovi

Ondra Raška je podnikatel, investor a zakládající partner v Mitonu. Miton je česká společnost, která se podílela již na mnoha zajímavých a dobře známých projektech jako jsou například Stahuj.cz, Slevomat.cz, Rohlik.cz, Skrz.cz nebo Bonami.cz.

• Linkedin: https://cz.linkedin.com/in/ondrejraska/cs

• Web: http://www.miton.cz/ondrej-raska

Potvrďte, prosím, svoji účast zde pomocí RSVP!

Language: česky

Program:
18:15 - (19:45) Talk + discussion
20:00 - ... Networking

Machine Learning Meetups jsou pravidelná setkání lidí, kteří se zajímají (nejen) o strojové učení. Přijďte si poslechnout a inspirovat se zajímavými přednáškami o cutting edge metodách, zkušenostech, nástrojích, aplikacích v praxi …
Ústředním bodem většiny meetupů je prezentace zajímavého hosta v úvodu setkání. Po ní to však zdaleka nekončí! Pokračujeme networkingem během, kterého se můžete seznámit s ostatními účastníky nebo doptat speakerů na cokoliv, co vám vrtá hlavou.

http://www.mlmu.cz/ (http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.mlmu.cz%2F&h=3AQF9Hjfd&enc=AZMal0m0ZsADhhqKtKmE1HvShLm36IqPlptZ_kFstulukHhV5VNoR3BDKBT5Q507EoM&s=1)