Past Meetup

Business pohled na Machine learning - O. Raška (Miton)

This Meetup is past

93 people went

Location image of event venue

Details

Registrujte svoji účast pomocí RSVP zde na Meetup.com

Business pohled na Machine learning - O. Raška (Miton):

Poslední předvánoční meetup se zaměří na businessovou stránku strojového učení. Ondra Raška (Miton.cz) se s námi podělí o svůj osobní pohled na podnikání a na příležitosti v oblasti machine learningu. Tento meetup se nebude věnovat technickým otázkám a konkrétním řešením, ale tím více se zaměříme na témata, která většinou na MLMU nedostanou příliš prostoru. Otázka obchodního uplatnění strojového učení ale není o nic méně důležitá. Součástí meetupu bude také diskuze na téma, kde vidí příležitosti účastníci meetupu.

O speakerovi

Ondra Raška je podnikatel, investor a zakládající partner v Mitonu. Miton je česká společnost, která se podílela již na mnoha zajímavých a dobře známých projektech jako jsou například Stahuj.cz, Slevomat.cz, Rohlik.cz, Skrz.cz nebo Bonami.cz.

• Linkedin: https://cz.linkedin.com/in/ondrejraska/cs

• Web: http://www.miton.cz/ondrej-raska

Potvrďte, prosím, svoji účast zde pomocí RSVP!

Language: česky

Program:
18:15 - (19:45) Talk + discussion
20:00 - ... Networking

Machine Learning Meetups jsou pravidelná setkání lidí, kteří se zajímají (nejen) o strojové učení. Přijďte si poslechnout a inspirovat se zajímavými přednáškami o cutting edge metodách, zkušenostech, nástrojích, aplikacích v praxi …
Ústředním bodem většiny meetupů je prezentace zajímavého hosta v úvodu setkání. Po ní to však zdaleka nekončí! Pokračujeme networkingem během, kterého se můžete seznámit s ostatními účastníky nebo doptat speakerů na cokoliv, co vám vrtá hlavou.

http://www.mlmu.cz/ (http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.mlmu.cz%2F&h=3AQF9Hjfd&enc=AZMal0m0ZsADhhqKtKmE1HvShLm36IqPlptZ_kFstulukHhV5VNoR3BDKBT5Q507EoM&s=1)