What we're about

Jesteśmy miłośnikami zwinnego zarządzania projektami i chcemy skupić wokół tej inicjatywy osoby które chcą ciągle się rozwijać. Chcemy wymieniać poglądy, dzielić się wiedzą, doświadczeniami i pomysłami. Skupimy się na tym jak efektywnie zarządzać produktem. Jak wykorzystywać metryki, jak podchodzić do user experience, product design i planowania życia produktu.
Niezależnie czy pracujesz w dużej czy małej firmie, czy pracujesz już nad własnym pomysłem czy jeszcze nie wiesz jak do tego się zabrać. Jesteś w dobrym miejscu - dołącz do nas!
Dołącz do nas na Facebook'u (https://www.facebook.com/Produkt-nad-Wisłą-473481859749892)

Upcoming events (2)

" Wartości? Jakie wartości! Tu Excel się musi zgadzać! "by Paweł Lewiński

Link visible for attendees

Witamy ponownie na kolejnym Produkcie nad Wisłą!

Temat kolejnej prelekcji to...

Wartości? Jakie wartości! Tu Excel się musi zgadzać!

Wartości są wpisane w metodykę Scrum i stanowią jego nieodłączną podstawę. Jakie znaczenie mają one w natłoku codziennej pracy, ilości bardzo ważnych zadań i zbliżających się deadlinów? Jakie jest ich miejsce w świcie projektów rządzonym przez Excela? Co te wartości w praktyce oznaczają dla pracy naszej zespołowej pracy? Czy mają jakieś znaczenie, konsekwencje? Jaką wnoszą wartość do ukierunkowanego na logiczne myślenie programowania?

Wychodząc od filozofii, która leży u podstaw Scruma, poprzez jego filary zastanowimy się jakie znaczenie mają wartości i czy warto jednak znaleźć na nie czas.

Podczas spotkanie omówimy i uporządkujemy temat wartości i wykonamy kilka ćwiczeń. Mam nadzieję, że z warsztatów wyjdziesz z chęcią przeprowadzenia podobnego spotkania w swoich zespołach.

Bio:
Paweł Lewiński: jestem Scrum Masterem w Circle K, gdzie razem ze wspaniałymi zespołem tworzę system wspierający rozwój firmy na rynku amerykańskim. Od lat dziele się wiedzą i doświadczeniem między innymi poprzez stronę www.agilelabs.pl. Jestem też współautorem ilustrowanego przewodnika po kanbanie. W zeszłym roku razem z Marcinem Biedroniem stworzyłem "Kurs Metryk" dzięki któremu łatwiej można używać empirycznego podejścia do pracy nad produktami. Jestem zwolennikiem zmian, ciągłego doskonalenia i wychodzenia ze strefy komfortu.
W wolnych chwilach tworzę historyczne infografiki lub obrazkowe przepisy kulinarne.

Spotkanie odbędzie się na platformie zoom:
https://us02web.zoom.us/j/83410868051
Meeting ID:[masked]

Agile, Piwo i Kiełbasa 3.0 - Chorizo Edition

Needs a location

Oficjalnie zapraszamy na Agile, Piwo i Kiełbasa!

To event dla osób, które chcą się rozwijać w zarządzaniu PRODUKTEM, PROCESEM oraz w PRZYWÓDZTWIE. Które chcą spędzić przyjemny weekend przy piwku i domowych kiełbaskach, a do domu wrócić z ogromną dawką nowej wiedzy i motywacji.

Agile, Piwo i Kiełbasa to weekendowy wyjazd w formule Open Space. Wyjątkowi uczestnicy. Niezwykle wysoki poziom merytoryczny. Tematy dobrane do Twoich potrzeb. Rozwijające dyskusje. Wzajemna motywacja. Odpowiedzi na pytania. Networking. Kraftowe piwo i własnoręczne robione kiełbasy (duże ilości).

Zapewniamy, że ten event to samo mięso! Zarówno na poziomie merytorycznym jak zaserwowanych wędlin 🙂 Chociaż weganie też wyjadą najedzeni! Przewidziane są również wegebasy na bazie seitana :)

GDZIE –> Sobótka (pod Wrocławiem): https://www.facebook.com/ChatkauRomana

KIEDY –> 23-25 września 2022r.

KOSZT –> 700 PLN + VAT - cena pokrywa tylko koszty - nie zarabiamy na tym

Napisz na [masked] i zarezerwuj miejsce już dziś!

Ponieważ chętnych jest sporo, a miejsc tylko 30, bardzo możliwe, że nastąpi losowanie wśród zgłoszonych osób.

Zapisy kończymy 12 czerwca, potem powstanie lista rezerwowa.

Past events (25)

Magdalena Firlit - Określanie Celów Produktu

This event has passed

Photos (83)