[Produkt nad Wisłą] Product Discovery – czego nie wiesz o swoim produkcie

This is a past event

101 people went

Location image of event venue

Details

Dodawanie nowych funkcji do naszych produktów jest bardzo kosztowne. Mimo to, według grupy badawczej The Standish Group, zaledwie jedna piąta funkcji jest używana często, a z około połowy użytkownicy praktycznie nie korzystają. Nie oznacza to bynajmniej, że firmy chcą umieszczać te zbędne funkcje, a jedynie, że obecny model pracy prowadzi do takich rezultatów.

W trakcie naszego spotkania opowiem o tym, skąd bierze się ten problem i jak mu zaradzić. Pokażę jakie pułapki czekają przy tworzeniu produktów na zmiennym rynku. Poznacie też mój Product Discovery Framework, które będziecie mogli wykorzystać do zdefiniowania i zweryfikowania Waszych hipotez.

Dzieki uprzejmości WeWork Labs Warsaw będziemy mogli delektować się piwem i prosecco z kija.

Bio:

Tomasz Wykowski

Tworzenie produktów i budowanie efektywnych organizacji poznałem z różnych perspektyw. Moje doświadczenie zebrałem pracując jako inżynier, manager oraz Agile Coach w firmach od start-upów do światowych korporacji. Jestem jedynym w Polsce Certified Scrum Trainer®, akredytowanym przez Scrum Alliance. Moje szkolenia, consulting i wystąpienia zaprowadziły mnie do kilkunastu krajów na trzech kontynentach. W marcu 2019 ukaże się moja książka „Biznes Odczarowany”.

W 2010 roku założyłem ProCognitę (https://procognita.pl), największą polską firmę doradczą Agile. Pomagamy organizacjom tworzyć niesamowite produkty i osiągać rezultaty na dynamicznych rynkach. Jestem współzałożycielem ALE Kraków (https://www.alekrakow.com/), drugiej co do wielkości polskiej społeczności Agile.

W marcu 2019 ukaże się moja książka „Biznes Odczarowany” (https://biznesodczarowany.pl).

Więcej o mnie: https://procognita.pl/firma/zespol/trenerzy/tomasz-wykowski/