Kwartał z Kanbanem #1Praktyki Kanbanu oraz wstęp do prognozowania statystycznego

This is a past event

54 people went

Location image of event venue

Details

Wiele osób utożsamia Kanbana z procesem delivery - optymalizacją, aby dostarczać szybko i dużo.

Tak naprawdę jednak Metoda Kanban to przede wszystkim zarządzanie serwisami - które służą do tego, aby spełnić oczekiwania i potrzeby klientów.

Niewątpliwie Kanban (przynajmniej jego elementy) powinien być nieodzownym narzędziem każdego Product Managera oraz Product Ownera.

Właśnie dlatego w ramach Produktu nad Wisłą postanowiliśmy zorganizować otwarty "Kwartał z Kanbanem".

Pierwszy warsztat nosi tytuł: "Praktyki Kanbanu oraz wstęp do prognozowania statystycznego" - to będą dwa etapy:
1. Gry symulacyjna czyli zanurzenie uczestników w kanbanowym doświadczeniu
2. Przełożenie doświadczeń na wiedze z zakresu praktyk Metody Kanban i podstawowych mechanizmów prognozowania statystycznego (alternatywa dla estymacji).

Bio prelegenta:
Jakub Drzazga posiada doświadczenie z najróżniejszych obszarów powiązanych z projektami IT. Obecnie robi to co lubi najbardziej: jest konsultantem i szkoleniowcem.

Od wielu lat pomaga organizacjom począwszy od start upów na korporacjach kończąc rozwiązywać najróżniejsze problemy. Gdy wymaga tego sytuacja dołącza do projektu i pomaga wyprowadzić go z krytycznej sytuacji. Nie akceptuje kosmetycznych zmian i podążania za projektowa modą. Jeżeli pomaga wdrażać w organizacji Kanbana albo Scruma to tylko po to aby wytwarzano lepszy software spełniający oczekiwania i potrzeby użytkowników.