#2Kwartał z Kabnanem: Kanban a Teoria Ograniczeń

Join waitlist?

24 on waitlist

Share:
Location image of event venue

Details

Niewiele osób wie, że Metoda Kanban wywodzi się bezpośrednio z Teorii Ograniczeń (Theory of Constraints). Nie ukrywam, że oba te podejścia są dla mnie źródłem niewyczerpanej inspiracji.

Podczas warsztatów dowiesz się czym jest Teoria Ograniczeń oraz jaki miała i ma wpływ na metodę Kanban. Jednak najważniejsze jest to jak zastosować ją do optymalizacji przepływu. Tak abyśmy mieli większy Przerób (Throughput), krótszy Czas Realizacji (Lead Time) oraz byli bardziej przewidywalni dla naszych klientów.

Last but not least – prymusów zachęcamy do przeczytania książki „Cel” autorstwa Eliyahu M. Goldratta :)

Bio prelegenta:
Jakub Drzazga posiada doświadczenie z najróżniejszych obszarów powiązanych z projektami IT. Obecnie robi to co lubi najbardziej: jest konsultantem i szkoleniowcem.

Od wielu lat pomaga organizacjom począwszy od start upów na korporacjach kończąc rozwiązywać najróżniejsze problemy. Gdy wymaga tego sytuacja dołącza do projektu i pomaga wyprowadzić go z krytycznej sytuacji. Nie akceptuje kosmetycznych zmian i podążania za projektowa modą. Jeżeli pomaga wdrażać w organizacji Kanbana albo Scruma to tylko po to aby wytwarzano lepszy software spełniający oczekiwania i potrzeby użytkowników.