addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupsimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

Zapraszamy do grupy każdego, kto chciałby zatroszczyć się o swój kręgosłup i zmniejszyć ryzyko powstawania dolegliwości bólowych. Szczególnie osoby wykonujące pracę siedzącą, które chciałyby poprawić jej komfort. 

W ramach naszej grupy będziemy zgłębiać wiedzę o tym, jak zachować kręgosłup przy życiu w dobie pracy siedzącej. Podczas spotkań opowiemy o wewnętrznym życiu pleców i czyhających na nie zagrożeniach. W części praktycznej udzielimy wskazówek, jak kształtować zdrowe nawyki pracując za biurkiem oraz jak trenować kręgosłup w czasie przerw w pracy. A wszystko po to, aby świadomie wpływać na jakość swojego życia!

http://projektkregoslup.pl/


Join us and be the first to know when new Meetups are scheduled
Log in with Facebook to find out
By creating a Meetup account, you agree to the Terms of Service

Recent Meetups

What's new

 
Founded Nov 6, 2016

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy