Skip to content

RZE.NET#4

Photo of
Hosted By
rzedotnet and Tomasz M.

Details

Odwiedzi nas Oskar Dudycz! Zaprezentuje jak zbudować aplikację .NET Core wykorzystującą EventSourcing.

"Event Sourcing w praktyce przy użyciu Marten"

Event Sourcing jest jak Nessie, każdy o nim słyszał, niewiele go widziało. Uważany jest (wg mnie niesłusznie) za trudny wzorzec architektoniczny, nadający się do specyficznych rozwiązań. W swoim wystąpieniu planuję pokazać, że wbrew potocznej opinii jest to dosyć prosty wzorzec dający duże możliwości, np. - lepsze zrozumienie domeny biznesowej, - elastyczność, - możliwość poruszania się w czasie, powrotu do specyficznego miejsca w systemie, - audotyowalność Zaprezentowane to zostanie na konkretnej aplikacji używającej Marten z .NET Core. Przyprawione to będzie dozą CQRS i DDD.

Oskar Dudycz

Lider techniczny, programista pragmatyk z natury, szef zespołu z upodobania do ludzi. Karierę zaczynał gdy StackOverflow nie istniał. Ostatnimi czasy najbardziej zainteresowany tematami Event Sourcing, Domain Driven Design, modularności oraz skalowalności.

http://oskar-dudycz.pl/

------------------------ ----------------------------------- ----------------------

Widzimy się na Juliusza Słowackiego 24 w Rzeszowie - wejście do budynku od strony parkingu przy Elektromontaż (tak jak do Multimedia) a następnie schodami na dół.

RZE.NET
RZE.NET
See more events
Juliusza Słowackiego 24 · Rzeszów