Scrum Master, czyli kto?

This is a past event

17 people went

Location image of event venue

Details

Uwaga, do 26.05:
meetup + ankieta (LINK: https://goo.gl/forms/dvYXsmNkNMOxAZgc2)

DLA KOGO
Drodzy Scrumvivalowcy,
kolejny i najbliższy łódzki Scrumvival dedykujemy pracy Scrum Masterów.

OPIS
O roli Scrum Mastera uczymy się na dwudniowych szkoleniach, słuchamy na konferencjach, piszemy i czytamy blogposty, a w tle dodatkowo mamy świadomość różnych kontekstów i poziomu doświadczenia. Na czym zatem oprzeć nasze krótkie spotkanie warsztatowe?

Postanowiliśmy skorzystać z opracowania ’The 8 stances of a Scrum Master’ (scrum.org whitepapers (https://www.scrum.org/resources/8-stances-scrum-master)). Powszechne uznanie podsumowania przygotowanego przez Barrego Overeema zapewni, że nie będziemy błądzić merytorycznie, i pozwoli nam ustalić ramy pracy warsztatowej. Tradycyjnie już podczas serii Scrumvival pogłębimy całość przez doświadczanie (duża ilość interakcji!).

ZAPISY
Oczekujemy od Was dwóch kroków do 26.05:
1. RSVP na Meetupie i ...
2. wypełnienia ankiety (LINK: https://goo.gl/forms/dvYXsmNkNMOxAZgc2)

Liczba uczestników jest ograniczona (20). Nie decyduje kolejność zgłoszeń, ale istotna jest terminowość. Pierwszeństwo uczestnictwa rezerwujemy dla osób pracujących na co dzień w roli Scrum Mastera.

Czego możecie oczekiwać od nas?
1. Rzetelnego dobrania grupy warsztatowej (doświadczenie pokazuje: stawiajmy na różnorodność doświadczeń i podobny poziom zrozumienia podejmowanej problematyki).
2. Info o zaproszeniu na warsztat najpóźniej 28.05.
3. Na miejscu: atmosfery sprzyjającej przyrostowi wiedzy, uśmiechu, kawy, herbaty i przekąsek.

KOSZT: 0,00 PLN

PROWADZENIE:
Ze strony AgileRebels nad całością czuwać będą: Michał Michałowski i Radek Lont. Lokalnie współpracujemy nad merytoryką z Bartkiem Janowskim.

SCRUM ON!