Scrum Master, czyli kto?

Join waitlist?

31 on waitlist

Share:

Details

UWAGA2!
Oficjalna część spotkania jest zaplanowana do godziny 16:00. Nasi Gospodarze zapraszają później na drobny poczęstunek na dachu budynku Warsaw Financial Center. Będziemy mieli czas do 22:00, żeby spokojnie porozmawiać o zdobytej wiedzy. Będzie to też okazja na dalszą wymianę doświadczeń. Dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli się zgłosić, kilka zdjęć z dachu Warszawy. Więcej informacji wkrótce.

UWAGA1!
Chcesz wziąć udział? Patrz: ZAPISY.

---

DLA KOGO

Drodzy Scrumvivalowcy,
kolejny i najbliższy Scrumvival dedykujemy pracy Scrum Masterów.

OPIS

O roli Scrum Mastera uczymy się na dwudniowych szkoleniach, słuchamy na konferencjach, piszemy i czytamy blogposty, a w tle dodatkowo mamy świadomość różnych kontekstów i poziomu doświadczenia. Na czym zatem oprzeć nasze krótkie spotkanie warsztatowe?

Postanowiliśmy skorzystać z opracowania ’The 8 stances of a Scrum Master’ (scrum.org whitepapers (https://www.scrum.org/resources/8-stances-scrum-master)). Powszechne uznanie podsumowania przygotowanego przez Barrego Overeema zapewni, że nie będziemy błądzić merytorycznie, i pozwoli nam ustalić ramy pracy warsztatowej. Tradycyjnie już podczas serii Scrumvival pogłębimy całość przez doświadczanie (duża ilość interakcji!).

ZAPISY

Oczekujemy od Was dwóch kroków:
1. RSVP na Meetupie (waitlista)
2. Wypełnienia ankiety (LINK: https://forms.gle/Tqxu66W1UN79vn2V6) do[masked]
Kieruje nami potrzeba dobrania grupy warsztatowej, z którą wypracujemy oczekiwaną wartość.

Liczba uczestników jest ograniczona (20). Nie decyduje kolejność zgłoszeń, ale istotna jest terminowość. Pierwszeństwo uczestnictwa rezerwujemy dla osób pracujących na co dzień w roli Scrum Mastera.

Czego możecie oczekiwać od nas?
1. Rzetelnego dobrania grupy warsztatowej (doświadczenie pokazuje: stawiajmy na różnorodność doświadczeń i podobny poziom zrozumienia podejmowanej problematyki).
2. Info o zaproszeniu na warsztat najpóźniej 7.06.
3. Na miejscu: atmosfery sprzyjającej przyrostowi wiedzy, uśmiechu, kawy, herbaty i przekąsek.

KOSZT: 0,00 PLN

O HOSTcie (Kilka słów Nykredit o sobie)

BEC jest jedną z największych firm tworzących produkty IT dla Duńskiego sektora finansowego. Nykredit jest jednym z największych banków w Danii, specjalizujących się w kredytach hipotecznych. BEC i Nykredit wywodzą się z Danii i współdzielą podobne wartości: otwartość, zaufanie i profesjonalizm w działaniu. Obie firmy zdecydowały się utworzyć współdzielone i bazujące na wiedzy ekspertów centrum developerskie w centrum Warszawy.
W BEC i Nykredit, ważne jest dla nas dostarczenie wysokiej jakości produktów i wartości do swoich Klientów. Kładziemy ogromny nacisk na tworzenie kultury organizacji wspierającej współpracę, samoorganizację zespołów i tworzenie wartości biznesowej. Rozumiemy, że zwinne reagowanie na zmiany na rynku daje przewagę konkurencyjną. Wierzymy, że taka filozofia pozwala na zbudowanie zespołów ekspertów dzielących te same wartości i sposób myślenia.

PROWADZENIE

Ze strony AgileRebels nad całością czuwać będą: Adam Michalczyk (PST) i Andrzej Zińczuk - obaj w roli Scrum Mastera przez lata.
SCRUM ON!