Past Meetup

QUALYS Continuous Security - zagrożenia w sieci i w chmurach. Debata Ekspercka.

This Meetup is past

9 people went

Details

Qualys Continuous Security

Zagrożenia w sieci i w chmurach.

DEBATA EKSPERCKA

Niezmiernie miło nam zaprosić Was na kolejne spotkanie Sekcji Bezpieczeństwa Informacji Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Od naszej poprzedniej debaty eksperckiej minęło już sporo czasu, mamy jednak nadzieję, że nie zapomnieliście o nas. Przez ten czas wyklarowały nam się pomysły i idee na kolejne spotkania. Jak zawsze podczas naszych spotkań koncentujemy się na ochronie informacji i zagrożeniach jakie czyhają na wszystkich, którzy te dane przechowują.

Na nasze najbliższe spotkanie, które odbędzie się dziewiatego października zaprosiliśmy gościa z firmy QUALYS. Niektórzy z was z pewnością znają tę firmę, a może tez rozwiązania oferowane przez tę firmę. Naszym gościem i prelegentem będzie Andrzej P. Kleśnicki, CISM pełniący funkcję Technical Account Manager CEE w QUALYS. Poniżej przedstawiamy planowaną agendę naszego spotkania:

17:00 - 17:15 - Otwarcie

Część Pierwsza - głos eksperta

17:15 - 18:30 | Qualys Continuous Security | Andrzej Kleśnicki

18:30 - 19:00 | Przerwa kawowa dla zawiązania nowych znajomości oraz ugruntowania starych

Część Druga - dyskusja panelowa

19:30 - 20:30 - Otwarta Debata z udziałem wszystkich chętnych

20:30 - 20:45 - Podsumowanie, zakończenie spotkania

Wszystkich chętnych prosimy o przygotowanie pytań, a także - jeśli macie na to ochotę - na wstępne przesłanie ich do organizatorów, co pozwoli lepiej przygotować naszą debatę. Adres taki sam jak poprzednio: KoprowskiT(at)windowslive(dot)com

Za koniec kilka słów o naszym nowym systemie. Mamy nadzieję, że MeetUp - czyli nowa platforma wybrana przez nas do obsługi wydarzeń - spodoba się także Wam, ludziom związanym z bezpieczeństwem, czasem niezbyt chętnym do używania takich portali. Z moich doświadczeń, wynika, że sprawdza się ten system, zapewniając kilka ciekawych funkcjonalności, a także stając się swoistym hubem dla materiałów z naszych spotkań.

LOGISTYKA:

Instytut Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego

Sala 119, pierwsze piętro ul. Fryderyka Joliot-Curie 15

zapraszamy od 16:45

###

Ponieważ pojawiły się pytanie odnośnie rejestracji, spiesze z odpowiedzią. Na spotkanie oczywiście nie trzeba się zapisywać koniecznie przez portal. Jednak aby mieć dostęp do portalu na pełnych prawach, możliwość komentowania, uczestnictwa w dyskusji, czy współdzielenia dokumentów i materiałów, taka rejestracja jest wskazana. Daje tez ona możliwość większej integracji i nawiązywania/podtrzymywania kontaktów w przyszłości. Tak więc zachęcamy do rejestracji i zapisania się na te i następne spotkania.