addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscontroller-playcredit-cardcrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobe--smallglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramFill 1languagelaunch-new-window--smalllight-bulblinklocation-pinlockm-swarmSearchmailmediummessagesminusmobilemoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonprintShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahooyoutube

Topluluk Davranış Kuralları

Topluluk Davranış Kuralları

Bütün üyeler aşağıdaki davranış ilkelerine uymakla yükümlüdürler. Topluluğun tüm üyelerinin her bir etkinlikte bu davranış ilkelerini organizatörler yardımıyla uygulamaları beklenmektedir. Herkese güvenli bir ortam sağlamak amacıyla topluluktaki bütün katılımcılardan iş birliği beklemekteyiz.

Yardıma İhtiyacınız Mı Var?
Organizatörlerin iletişim bilgileri internet sitemizde ve size gönderdiğimiz her bir mailde mevcuttur.

Kısa Versiyon

Topluluğumuz cinsiyet, cinsel kimlik, cinsel tercih, yaş, engellilik hali, fiziksel görünüm, vücut ölçüleri, ırk ve din (veya dinsizlik), teknolojik tercihler ayrımı yapmaksızın herkese rahatsızlıktan uzak bir deneyim sunmaya adanmıştır. Konferans katılımcılarına herhangi bir biçimde rahatsızlık verilmesine müsamaha göstermiyoruz. Cinsel dil ve görüntüler konuşmalarda, atölyelerde, partilerde, Twitter ve diğer sanal medyada kullanılmamalıdır. Bu kuralları ihlal eden katılımcılara organizatörler uygun gördükleri durumlarda yaptırım uygulayabilirler veya bu katılımcıları para iadesi olmadan (eğer ücretli bir etkinlik ise), mevcut ve yapılacak etkinliklerden ya da topluluğun kendisinden uzaklaştırılabilirler.

Tam Metin

Table of Contents

Page title Most recent update Last edited by
Official Supporters - Resmi Destekçilerimiz November 4, 2016 12:25 PM Lemi Orhan E.
Topluluk Davranış Kuralları September 28, 2016 12:55 PM Erkan E.
About Software Craftsmanship Turkey September 25, 2016 1:24 AM Erkan E.

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy