Past Meetup

Zastosowanie Python w Machine Learning i Data Science

This Meetup is past

27 people went

Needs a location

Details

Obowiązkowa rejestracja na warsztat na stronie: https://stacja.it/warsztaty/2018-07-08-zastosowanie-python-w-machine-learning-i-data-science.html

Temat Machine Learning i Data Science staje się coraz bardziej popularny a Python stał się de facto standardem w tych dziedzinach. Zapraszam na szkolenie wprowadzające do technik analizy danych, dostosowywania modelu matematycznego oraz wykorzystania narzędzi tj. scikit-learn, numpy, pandas i jupyter. Uczestnik również zapozna się z różnymi algorytmami wykorzystywanymi w ML i DS łącznie z tematami konstrukcji sieci neuronowych.

Podczas warsztatu zapewniamy dostęp do kawy, herbaty, wody. W porze obiadowej zapewniamy pizzę w wersji mięsnej lub wegetariańskiej.

PROGRAM WARSZTATU

1. Tworzenie i korzystanie ze struktur danych.
2. Biblioteki do zastosowań naukowych i inżynieryjnych: scipy i inne.
3. Biblioteki do zastosowań numerycznych: numpy, pandas.
4. Biblioteki do wizualizacji danych: plotly, matplotlib, jupyter, superset.
5. Przegląd algorytmów ML z i bez nadzoru.
6. Wykorzystanie scikit-learn przy: Decision Tree, k Nearest Neighbors, Bayes, Linear Regression, Logistic Regression, Support Vector Machines, Clustering, Principal Component Analysis (PCA).
7. Wykorzystanie keras oraz tensor-flow przy Neural Network, Convolutional Neural Network.

Obowiązkowa rejestracja na warsztat na stronie: https://stacja.it/warsztaty/2018-07-08-zastosowanie-python-w-machine-learning-i-data-science.html