SysOps/DevOps Wrocław MeetUp #8

Are you going?

144 people going

Share:
Location image of event venue

Details

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na ósmy MeetUp we Wrocławiu!

Agenda:
18:00 Networking

18.30 Prelekcja #1: "Beyond Continuous Delivery” – Antoni Orfin

Antoni przez ostatnie lata miał szansę wprowadzać metodykę DevOps w firmach o zróżnicowanej skali. Na prezentacji przedstawi swoje doświadczenia i przemyślenia z technik, które pozwalają na zwinne dostarczanie kodu na produkcję - rozpoczynając od sposobów dokumentacji architektury, a kończąc na metodach release'u aplikacji. Przygotujcie się również na dyskusję i wymianę Waszych doświadczeń :-)

Antoni Orfin specjalizuje się w projektowaniu chmurowych aplikacji webowych oraz wprowadzaniu najlepszych praktyk związanych z wytwarzaniem oprogramowania. Pasjonat rozwiązań Chmurowych/Serverless oraz wszelkiego rodzaju optymalizacji. Obecnie pracuje jako Solutions Architect w PGS Software S.A. mając szansę odpowiadać za architekturę w projektach o zróżnicowanej skali (np. enterprise, startupy).

19.45 Prelekcja #2: "Automatyzacja 1000 serwerów - wprowadzenie do Puppeta” – Bartosz Rabiega

Podczas prezentacji Bartek opowie o podstawach automatyzacji serwerów przy użyciu Puppet'a. Jak działa Puppet? Co można dzięki niemu osiągnąć? Jak zacząć z niego korzystać? Między innymi na te pytania Bartek postara się odpowiedzieć w swoim wystąpieniu.

Bartosz Rabiega - Entuzjasta szeroko pojętego IT. Profesjonalista w branży od 2011 roku jako Specjalista IT QA, Analityk Systemowy i Software Developer. Od 2016 roku pracuje jako inżynier DevOps w zespole Ceph as a Service w OVH (Polska). Na co dzień zajmuje się rozwojem projektu Ceph as a Serivce oraz dbaniem o ponad 200 klastrów Ceph'a. Pasjonat Python'a, hardware'u i software'u i wizualizacji danych.

21:00 Pizza i networking

Spotkanie sponsorowane jest przez firmy: OVH (https://www.ovh.pl/), MDDV (http://www.mddv.pl/), Cloudflare.

Nagrania z poprzednich MeetUpów, a niebawem i z tego, możecie znaleźć na naszym kanale w serwisie YouTube: http://www.youtube.com/c/SysOpsDevOpsPolska i na naszym fanpage'u: https://www.facebook.com/sysopspolska/