What we're about

Spotykamy się by poznawać nauki Buddhy w tradycji theravada, zarówno poprzez medytację buddyjską jak i czytanie sutt z kanonu pāḷijskiego. Grupa jest otwarta, bezpłatna, dla wszystkich tych, którzy szukają ostatecznego Przebudzenia, jak i dla tych, którzy szukają tylko odrobiny uspokojenia.

Zachęcamy do wkładania luźnych ubiorów (np. dresowych) i przynoszenia własnych poduszek i mat (jeśli ktoś posiada).

Mamy książki wydane na papierze przez naszą fundację, które są do wzięcia za darmo w ramach projektu “Dhamma-dāna” (daru Dhammy). Lista jakie książki to dokładnie są jest tutaj: http://theravada.pl/ksiazki

Nasz mail: theravada.szczecin@gmail.com

Strona fundacji: theravada.pl

Strona z tekstami: Sasana.pl (dla początkujących polecamy: http://sasana.pl/jak-zaczac )

Działamy z chęci pomocy innym, natomiast dla osób chcących wesprzeć naszą lokalną grupę wystawiona będzie puszka na datki.

Zapraszamy!

Uwaga!
Medytacja nie jest formą psychoterapii. Nie jest wskazana dla osób z zaburzeniami psychicznymi, leczących się psychiatrycznie i mających trudności w utrzymaniu równowagi psychicznej. W przypadku wątpliwości, jak dane zajęcia mogą wpłynąć na stan zdrowia, zalecamy skontaktowanie się z lekarzem, psychoterapeutą lub osobą prowadzącą. Osoby uczestniczące w zajęciach biorą całkowitą odpowiedzialność za stan swojego zdrowia fizycznego i emocjonalnego, zarówno w czasie zajęć jak i pomiędzy nimi.

Past events (58)

Medytacja on-line

Online event

Medytacja on-line

Online event

Photos (5)