TechMeetup #5 - Blockchains

This is a past event

70 people went

Location image of event venue

Details

5. TechMeetup Ostrava bychom chtěli věnovat jedné z klíčových technologií budoucnosti - Blockchains. Záměrně uvádíme blockchains, nechceme to trendově zúžovat (pouze) na kryptoměny.

Vystoupí následující řečníci, kteří následně povedou i workshopy:

1. Nik Page (https://www.linkedin.com/in/nbpage/)
Nik je nejen expert na Blockchainy, ale UX a design produktů. Nik nás zorientuje v problematice a na konkrétním příkladě v oblasti Legal services (aplikace Avogado http://avogado.cz/) ukáže, jaké má tato technologie možnosti - od klasických právních služeb až po Smart Contracts / Solidity.

2. Dominik Stroukal (http://stroukal.cz/)
Dominika netřeba představovat - ekonom, expert na kryptoměny, bývalý ředitel Liberálního institutu a bývalý ředitel českého a slovenského Ludwig von Mises institutu. V současné době vyučuje na vysoké škole CEVRO institut, vyučuje ekonomii na několika středních školách a je hlavním ekonomem finanční skupiny Roklen. O čem to asi bude? ;-)

3. Ondřej Příhonský
Ondřej pracuje od jara 2017 jako obchodník a osobní kryptobankéř ve společnosti wBTCb, provozující síť bitcoinmatů a online směnárenské služby EasyCoin, kde se spolupodílí na implementaci nových technologií a obchodních systémů. Kryptoměny používá od roku 2014.

+ očekávejte supr diskuze a workshop, kde si nakódujete svůj první Smart Contract.

Setkání je zdarma.