על יזמות ועסקים חברתיים

This is a past event

67 people went

Details

Sustainability, Impact and Business modeling- what do they have in common? What is a double bottom line? A social enterprise? Do the same rules apply to the standard business model as they do in social entrepreneurship? How do you succeed as a social entrepreneur? Who are the investors of social entrepreneurship?

The answers to these questions and more coming up at Gai Hetzroni's meetup- Founder and CEO of GeoFree Software, Social Entrepreneur, Former Manager, Corporate Social Responsibility at Cisco Systems.

קיימות? אימפקט? עסק? שורת רווח כפולה? איך הם מתקשרים יחד ומהו עסק חברתי? האם אותם כללים ומודק עסקי חלים על עסק חברתי כמו על עסק רגיל? מהם הקריטריונים להצלחת עסק חברתי? מי משקיע בעסק חברתי??

על כל אלו ועוד תוכלו לשמוע בהרצאה של גיא חצרוני, בעל חברת שירותי תוכנה, פעיל במייזמים משני מציאות ומנהל לשעבר של האחראיות התאגידית בחברת סיסקו.

גיא חצרוני

– מייסד ומנכ”ל גיאופרי תוכנה. במשך כמעט 30 שנה מילא גיא תפקידים שונים בתעשיית ההיי-טק, ממנהל הנדסת תוכנה, ועד לניהול אחריות תאגידית בחברת סיסקו. בשנת 2008 החל גיא את פעילות מיקור החוץ של סיסקו לחברות תוכנה פלסטיניות והוביל את תוכניות סיסקו לפיתוח כלכלי ויצירת מקומות עבודה ברשות הפלסטינית. בשנת 2011 היה שותף בייסוד מענטק, יוזמת סיסקו והנשיא פרס לשילוב ערביי ישראל בתעשיית ההיי-טק. כמנהל מענטק גיא הקים קואליציה של למעלה מ -50 חברות היי-טק (כולל IBM, אינטל, HP, מיקרוסופט,, SAP, eBay, Apple ואחרות) והוביל את הפעילות של העמותות השונות במיזם.