What we're about

ההרצאות הכי שוות בחינם או בתשלום שיש בישראל. מפגשים סטייל TEDX, מדע על הבר, אנשים מרתקים ועוד. שתפו אחרים והצטרפו לדברים מגניבים. (•_•) Click 'join' <) )╯ Get involved. / \ Get notified of great events each day!

Upcoming events (5+)

ד"ר שון פורטל: שינויים בהרגלי הזלילה

אריה שנקר, הרצליה

שימו לב! יש להזמין כרטיסים לפעילות דרך הקישור המופיע בתיאור האירוע להזמנת כרטיסים ומידע נוסף: (https://www.funzing.com/su/bdYXR) מהי הדיאטה הטובה ביותר בעולם? איך יכול להיות שאנחנו עושים הרבה ספורט והמשקל לא יורד? איך שני אנשים עם אותו משקל וגובה יכולים להיראות שונה? ומה אוכלים לפני אימון למטרת הרזיה לעומת שיפור ביצועים? משקל ודיאטות משמע בחירה בדרך חיים, זה נושא שמעסיק את כולנו על בסיס תקופתי, אפילו יומי. נושא שנחקר יותר ויותר עם השנים, שמעלה אצלנו שאלות רבות ולעתים עלול להיות מתסכל, בעיקר כשהדיאטה לא מביאה לתוצאות הרצויות. אז מה המפתחלשינוי אמיתי ולתמיד? הרצאה חדשה ב- Funzing Talks: "שינויים בהרגלי הזלילה" - הרצאה חוויתית, מלמדת והומוריסטית, בהנחיית ד"ר שון פורטל - פיזיולוג מאמץ וד"ר לתזונה, הכוללת סקירת מיתוסים ואמונות שגויות בכל הקשור לתזונה, לתנועה ולתודעה, וכל זאת לצד הענקת כלים פרקטיים ומדויקים, שבעזרתם נראה שינוי מיידי שיהפוך לדרך חיים. ד"ר שון פורטל הוא ד"ר לתזונה, דיאטן ספורט קליני ופיזיולוג מאמץ, מייסד ובעלים של מרכזי תזונה וספורט. ד"ר שון פורטל הוא מפתח השיטה המתאימה באופן ממוקד בין תזונה וספורט למבנה גוף ומטרות, שיטה המבוססת על השכלה תיאורטית רחבה וניסיון עשיר בטיפול באלפי אנשים ובמגוון מצבים. ד"ר שון פורטל מלווה את מועדון הספורט "מכבי" היוקרתי, מגיש פינה קבועה בתוכנית הבוקר של מיכל צפיר ומשמש כיועץ מדעי לענייני תזונה בערוץ "רשת". איפה: ההרצאה תתקיים בבר "דבלין", רחוב אריה שנקר 4, הרצליה. משך ההרצאה: כשעה וחצי פתיחת דלתות: שעה לפני תחילת ההרצאה. *לא תתקיים מכירת כרטיסים במקום. *בכניסה להרצאה יש להציג את הכרטיס הדיגיטלי עם מספר ההזמנה (שישלח ב - SMS ביום שלפני האירוע). *הכניסה לאירוע מגיל 18 ומעלה. *לא תתאפשר כניסת מאחרים לאחר תחילת ההרצאה. המקום אינו נגיש על פי חוק לבעלי מוגבלויות. לפרטים ובירורים נוספים בנושא ניתן לפנות לשירות הלקוחות באימייל [masked] להזמנת כרטיסים ומידע נוסף: (https://www.funzing.com/su/bdYXR)

חומר הנפש: הסיפור הפשוט על מוח האדם

המדע, רחובות

שימו לב! יש להזמין כרטיסים לפעילות דרך הקישור המופיע בתיאור האירוע להזמנת כרטיסים ומידע נוסף: (https://www.funzing.com/su/Kxmlm) כיצד בנוי המוח שלנו? מה המקור לתופעות הנפש? מה ההבדל בין מוח של גבר למוח של אישה? פרופ' אבשלום אליצור יתארח ב-Funzing Talks להרצאה מרתקת בה יספר לכם על מאחורי הקלעים של המוח שלכם. בהרצאה זו תבינו את מבנה המוח והמתחולל בו - הבסיס לתופעות הנפש הידועות: למידה, חשיבה, יצרים ורגש. מוח שונה יש לתינוק, לצעיר ולזקן, לגבר ולאישה, ולכן הוא מלמד הרבה על הדרך בה אנו חושבים ולומדים, ועל חיי היצר והמין שלנו. המוח הוא גם אתר ארכאולוגי מרהיב כי השכבות העמוקות בו מייצגות שלבים אבולוציוניים קודמים כמעט לפי סדר התרחשותן. למחקר המוח בימינו השלכות מרחיקות-לכת על הבנת ההתנהגות הבריאה והחולה. הרצאה זו מציגה את המוח על פי הסדר של שכבותיו האבולוציוניות, מגזע המוח האחראי לפעולות הגוף הבסיסיות, דרך המערכת הגובלתית שהיא משכן הדחפים והיצרים, ועד לקליפת המוח בה שוכנים החשיבה והשפה. בשפה פשוטה יוסברו פעולות הגומלין בין רמות אלה, על ה"סכסוכים" ביניהם במצבים פתולוגיים ועל ההבנה הנובעת מהם לבריאות הנפש. פרופ' אבשלום אליצור הוא פיזיקאי המתמחה בתורת הקוונטים, ביחסות ובתרמודינמיקה, וכן בתרמודינמיקה של מערכות חיות. לצד תחום התמחותו העיקרי פרסם גם מאמרים מדעיים רבים במדעי החיים וההתנהגות. איפה: ההרצאה תתקיים ב"דבלין רחובות", המדע 1, רחובות. משך ההרצאה: כשעה וחצי פתיחת דלתות: שעה לפני תחילת ההרצאה. *לא תתקיים מכירת כרטיסים במקום. *מומלץ להגיע מוקדם לתפוס מקומות טובים. *בכניסה להרצאה יש להציג את הכרטיס הדיגיטלי עם מספר ההזמנה (שישלח ב - SMS ביום שלפני האירוע). *לא תתאפשר כניסת מאחרים לאחר תחילת ההרצאה. *הכניסה לאירוע מגיל 18 ומעלה. המקום נגיש לבעלי מוגבלויות על פי חוק. לבירורים נוספים ניתן לפנות לשרות הלקוחות באימייל [masked] להזמנת כרטיסים ומידע נוסף: (https://www.funzing.com/su/Kxmlm)

משא ומתן בחיי היום יום - לא מה שחשבתם

ראול ולנברג, תל אביב יפו

שימו לב! יש להזמין כרטיסים לפעילות דרך הקישור המופיע בתיאור האירוע להזמנת כרטיסים ומידע נוסף: (https://www.funzing.com/su/jRpiU) בכל יום ויום אנו נתקלים במצב של מו"מ - כיצד ניתן לשפר את עמדתנו? מה הם הכלים הפרקטיים והעדכניים ביותר שכל אחד ואחת מכם צריכים לדעת? ולמה זה כל כך חשוב לדעת לנהל משא ומתן? משא ומתן הנו חלק בלתי נפרד מחיינו, אנו מנהלים מו"מ כל יום ולפעמים גם כל היום. הדעה הרווחת היא שמשא ומתן מדבר על דברים מוחשיים, אך בעצם המשאב היקר והמשמעותי ביותר הנו הרגשות. המציאות המאתגרת בה אנו חיים מציבה אתגרי משא ומתן אל מול אנשים, מצבים וגופים שונים שנכונותם לשתף פעולה מוגבלת, עד לא קיימת. מיכאל צור, מומחה בין לאומי לניהול משא ומתן, יתארח ב- Funzing Talks, להרצאה מרתקת ומיוחדת המתמקדת בכלים העדכניים ביותר שפותחו בשנים האחרונות בניהול משא ומתן, במיוחד עבור מקרים אלו של ניהול והתנהלות במציאות המאתגרת המאפיינת את סביבתנו. במהלך ההרצאה יינתנו מתודות המאפשרות למזער כשלים, הנובעים מפערים בהבנות, כמו גם לאפשר התמודדות מוצלחת עם גורמים משפיעים. ההרצאה הנה אינטראקטיבית ומשלבת הפעלות וסימולציות המותאמות למציאות כיום. כשלבן או בת הזוג פחות מתאים לבוא לאירוע משפחתי שחשוב לך, כשהילד צריך סוף סוף לכבות את המחשב ולהיכנס להתקלח, כשהתפקיד שהובטח לך לפתע נתקל בסירוב, כשלספק פחות מתאים להקדים משלוח, או לשפר מחיר, כשנציג או נציגת הבנק לא מאשרים לנו הלוואה חיונית כ"כ, או כל מצב אחר בו אנו נתקלים בקושי עד כדי סירוב. מיכאל צור, מומחה בין לאומי לניהול משא ומתן, ניהול מצבי משבר ותיהלוך קונפליקטים. מעל שני עשורים מנחה ומלמד את התחום במסגרות אקדמאיות מובילות בארץ ובעולם. מייסד 'שקלא וטריא' בית הספר הראשון מסוגו בארץ בעולם ללימוד מקצועות המשא ומתן. יועץ בכיר בארץ ובעולם לליווי בעלי חברות, מנכ"לים, יו"רים ודירקטורים. איפה: ההרצאה תתקיים בבר "ליאו בלומס" ראול וולנברג 24, ת"א משך ההרצאה: כשעה וחצי. פתיחת דלתות: שעה לפני תחילת ההרצאה. *לא תתקיים מכירת כרטיסים במקום. *מומלץ להגיע מוקדם לתפוס מקומות טובים ולהספיק להנות מהתפריט במקום. *בכניסה לאירוע יש להציג את הכרטיס הדיגיטלי עם מספר ההזמנה שיישלח בסמוך לאירוע ב SMS *הכניסה לאירוע מגיל 18 ומעלה. *לא תתאפשר כניסת מאחרים לאחר תחילת ההרצאה. המקום נגיש לבעלי מוגבלויות על פי חוק. לבירורים נוספים ניתן לפנות לשרות הלקוחות באימייל [masked] להזמנת כרטיסים ומידע נוסף: (https://www.funzing.com/su/jRpiU)

אירי ריקין: מי ברא את אלוהים?

בן יהודה, תל אביב יפו

שימו לב! יש להזמין כרטיסים לפעילות דרך הקישור המופיע בתיאור האירוע להזמנת כרטיסים ומידע נוסף: (https://www.funzing.com/su/PdBZ3) "אלוהים קיים ומרגיש בטוב - הוא פשוט עובד עכשיו על פרוייקט פחות שאפתני" מי ברא את מי - אלוהים את האדם או להיפך? כיצד הפך האתאיזם בימינו לדת הפנאטית ביותר? האם אלוהים בכלל דתי, ומה הקשר בין אלוהים לאמונה דתית? (ספוילר, אין קשר) ואיך הפך אלוהים של התנ"ך מכל יכול שהכל נעשה בדברו, לגיבור טראגי שכל מפעל חיי קורס עמוד אחר עמוד? אירי ריקין, פילוסוף ועיתונאי, מגיע להתארח ב- Funzing Talks להרצאה חדשה שבה תגלו את כל מה שאתם יודעים (ולא יודעים), על חידת הנצח של המין האנושי: האם יש אלוהים? ואם כן, מה אנו יכולים לדעת עליו? אנחנו רגילים לחשוב על האלוהים ההיסטורי-דתי, אשר משחר ההיסטוריה זכה למיליוני מאמינים על הקרקע שמדברים את רצונו "האחד והיחיד". אך פילוסופים ומדענים כמו שפינוזה, פסקל ואיינשטיין מציעים אלוהים אחר: אלוהים כסיבה ראשונית: חסר דת, המגלה עצמו בהרמוניה ובסדר של כל הקיים. הוא לא "אבינו שבשמיים", שעושה קסמים, כותב ספרים, מגשים משאלות או מעניש חוטאים, הוא האלוהים שלא אכפת לו מה אנחנו אוכלים, עם מי אנחנו נואפים, אם נושאים את שמו לשווא, או בכלל מאמינים בקיומו. אלוהים שאולי מחבב את כולנו אבל לא מתלהב מאף אחד, בלשונו של איינשטיין. אירי ריקין הוא עיתונאי ומבקר ספרות ב"הארץ", מרצה לפילוסופיה, תרבות וספרות בתוכנית ללימודי חוץ של אוניברסיטת תל אביב והאוניברסיטה העברית. ריקין הוא גם במאי ומגיש דוקומנטרי, בין תכניותיו: "בקרוב אהבה", "משפחה מאושרת בשישה שיעורים", "18", "רוצחים" ועוד. איפה: ההרצאה תתקיים ב "Escape-City" בבית אל על, בן יהודה 32 תל אביב. משך ההרצאה: כשעה וחצי פתיחת דלתות: שעה לפני תחילת ההרצאה. *לא תתקיים מכירת כרטיסים במקום. *מומלץ להגיע מוקדם לתפוס מקומות טובים ולהספיק להנות מהתפריט במקום. *בכניסה להרצאה יש להציג את הכרטיס הדיגיטלי עם מספר ההזמנה (שישלח ב - SMS ביום שלפני האירוע). *לא תתאפשר כניסת מאחרים לאחר תחילת ההרצאה. המקום נגיש לבעלי מוגבלויות על פי חוק. לבירורים נוספים ניתן לפנות לשרות הלקוחות באימייל [masked] להזמנת כרטיסים ומידע נוסף: (https://www.funzing.com/su/PdBZ3)

Photos (1)