סיור אוכל לא סביר בשכונת התקווה!

Details

שימו לב! יש להזמין כרטיסים לפעילות דרך הקישור המופיע בתיאור האירוע

להזמנת כרטיסים ומידע נוסף: (https://www.funzing.com/su/G7aOn)

רוצים לגלות את הסצנה הקולינרית המהממת של שכונת התקווה? בא לכם לטעום גז'גוז'דה טרייה, מלבי מהטובים שאכלתם ואוכל טורקי אמיתי? הצטרפו לסיור אוכל לא סביר בכלל בשכונת התקווה!

אם חשקה נפשכם בפרי טרי או ירק בשל וטעים אין מקום יותר טוב למצוא את כל אלה משוק התקווה, אבל שוק התקווה הוא לא רק המקום הכי טוב לקנות את האוכל שלכם, אלא שילוב של תרבויות ישנות וחדשות וטעמים שמזכירים את הסיפורים הישנים של סבתא אי שם מעבר לים, אם סבתא שלכם בצבע הנכון. אם גם אתם רוצים לשמוע על תרבות, היסטוריה והכי חשוב לאכול אוכל שווה במיוחד - הצטרפו לסיור האוכל הממש לא סביר בשכונת התקווה.

במרחק חמש דקות מלב ליבה של תל אביב, יש שכונה אחרת - מוזרה, צבעונית ומהפנטת שאי אפשר לעבור דרכה ולא להיכנס. גלי ההגירה התנפצו על שובר הגלים שנקרא שכונת התקווה בשמונים השנים האחרונות ושם נבנו קהילות ותרבויות: תימנים, עיראקים, פרסים ובוכרים, ולאחרונה גם מהגרים מסודן ואריתריאה, ממערב אפריקה ומדרום-מזרח אסיה. כולם מצליחים, איכשהו, להסתדר בשכונה, ובעיקר לייצר את אחת מסצינת האוכל הכי מעניינות שיש בתל-אביב.

כאן אוכלים עם הידיים ועם העיניים. מותר לעשן ולשתות, לצחוק ולתהות. מדברים על היסטוריה, פוליטיקה, אדריכלות ותכנון עירוני, ועל איך אוכל מתכתב עם כל אלו בצורה שאף שף מדופלם לא יוכל לעשות אי פעם. בואו לחוות את החוויה החדשה שלכם - משהו שהוא הכל חוץ מהסיורים המודרכים שהתרגלתם אליהם.

במהלך הסיור תטעמו:
- לחוח טרי עם חילבה וחריף רותח באחד המוסדות המפורסמים בתקווה ובעיר - תשתו מיץ רימונים טבעי ונטול תוספות שנסחט במיוחד לכבודכם
- במאפייה בוכרית יתנו לכם לאכול גז'גוז'דה ואם מצב הרוח יהיה טוב, גם לעשות סיבוב בתוך התנורים.
- תאכלו מלבי שנותן פייט לכל מלבי שאכלתם בחיים
- ותבקרו אצל דילק, אישה מטורקיה שמכינה אוכל ששווה להגיע בשבילו מקצה הארץ.

אולי בשביל רובנו השמות והמקומות נשמעים כמו מגלקסיה אחרת, אבל כשמסתובבים בשכונה וטועמים את זה הכל מתבהר. הסיור כולל מספר טעימות של אוכל עדות אותנטי וטרי ומתאים לכולם. במידה ואתם צמחונים, טבעונים או בעלי ריגשות מסוימת אנא שלחו הודעה מסודרת על מנת שנתאים את הסיור גם לכם.

להזמנת כרטיסים ומידע נוסף: (https://www.funzing.com/su/G7aOn)

Attendees (1)

Go to Attendee List