Spotkanie 1: AWS Step Functions w praktyce

Are you going?

78 people going

Share:
Location image of event venue

Details

Witajcie,

Chcielibyśmy Was zaprosić na pierwsze spotkanie Tricity Cloud Computing Group. Spotkanie rozpoczniemy od kwestii organizacyjnych dot. funkcjonowania grupy w przyszłości a następnie Szymon Mikitiuk i Krzysztof Pawłowski opowiedzą o AWS Step Functions.

O prezentacji:
Prezentacje rozpoczniemy od wprowadzenia czym są Step Functions. Powiemy jak możemy ich użyć do takich zastosowań jak optymalizacja funkcji lambda czy orkiestrowania rozwiązań bezserwerowych (ang. serverless). Przestawimy dobre praktyki oraz podzielimy się naszymi doświadczeniami z korzystania z AWS Step Functions w komercyjnym projekcie.

O prezentujących:
Szymon Mikitiuk posiada wieloletnie doświadczenie w administracji systemami IT. Aktualnie jako Software Developer w polskim oddziale firmy Merapar Technologies zajmuje się projektowaniem i implementowaniem rozwiązań chmurowych. Jest certyfikowanym AWS Certified SysOps Associate i AWS Certified Developer Associate.

Krzysztof Pawłowski przez wiele lat budował aplikacje webowe w Javie oraz uczył programowania studentów na PJATK. Aktualnie rozwija polski oddział firmy Merapar Technologies, gdzie jest liderem technicznym odpowiedzialnym za projektowanie rozwiązań chmurowych. Jest certyfikowanym AWS Certified Solutions Architect Associate i AWS Certified Developer Associate.