Spotkanie 2: Canary releases in the cloud

Are you going?

26 people going

Share:
Location image of event venue

Details

Cześć!
Na kolejnym spotkaniu Tricity Cloud Computing Group chcielibyśmy Wam przedstawić zagadnienia związane z canary releases. Oprócz teoretycznego wstępu zaprezentujemy również w praktyce w jaki sposób przygotować canary release dla mikroserwisów wdrażanych na środowisko Kubernetes oraz AWS Lambda. Spotkanie poprowadzą Tymoteusz Gach i Michał Koszałka.

Zgodnie z Waszymi sugestiami spotkanie zaczniemy networkingiem o 17.30, a następnie przejdziemy do prezentacji o 18.00, tak aby wszyscy mogli zdążyć.

O prezentacji:

Prezentację rozpoczniemy od przedstawienia czym są canary releases i dlaczego warto z nich korzystać.
Następnie Tymoteusz opowie o platformie Vamp.io, która ułatwia zarządzanie canary releases na środowiskach Kubernetes i DC/OS.
Po krótkiej przerwie Michał przedstawi zagadnienie canary releases dla AWS Lambda.

O prezentujących:

Tymoteusz Gach posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu systemów opartych na platformie .Net oraz JVM, choć nie ogranicza się jedynie do tych technologii. Entuzjasta mikroserwisów, cloud-native i serverless. Pracuje jako starszy programista w polskim oddziale Merapar Technologies. Jest certyfikowanym AWS Certified SysOps Associate i AWS Certified Developer Associate.

Michał Koszałka jest programistą od wielu lat pracującym z językiem Java. Zamiłowany użytkownik platformy JVM i języków z nią związanych, pasjonat zagadnień z dziedziny distributed processing. Obecnie rozwija swoje skrzydła w Merapar Technologies. Certyfikowany AWS Certified Solutions Architect Associate oraz AWS Certified Developer Associate.

Do zobaczenia!