addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupsimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

93 spotkanie - Ruby dla programistów Javy

 • Starter

  Lęborska 3B, Gdańsk (map)

  54.404540 18.576210

 • No to przedświątecznie, trochę wyjdziemy z naszej strefy komfortu. Dla zainteresowanych rozwijaniem się jako programista, polyglota, zaczniemy od czegoś na rozgrzewkę choć przydatnego :)

  Opis od prelegenta

  Zbliża się koniec roku – czas odpoczynku i zabawy. Dlatego temat ostatniej tegorocznej prezentacji będzie luźny i niezobowiązujący.

  Tym razem na tapecie wyląduje język Ruby. Jako programiści Javy z pewnością możemy się wiele nauczyć od tego języka. Poza tym poznawanie nowych obszarów programowania poszerza nasze rozumienie i kreatywność.

  Bio

  Mateusz to programista Javy z zacięciem do nauki technologii niekoniecznie zorientowanych na Javę. Zdarzyło mu się kodować na platformę .NET, pisać aplikacje na Androida i iOSa (zarówno natywnie jak i hybrydowo), miał też okazję ubrudzić się PHPem. 

  Na co dzień pracuje z Apache Kafką i tworzy kod w Javie. Natomiast po pracy lubi spędzać wolny czas na programowaniu w Rubym i JavaScripcie.


Join or login to comment.

Want to go?

Join and RSVP

43 going

Our Sponsors

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy