Skip to content

4 akademia JUG - Continous Integration w praktyce czyli sam Jenkins to za mało

Photo of
Hosted By
Kuba M.

Details

Zapraszamy Was na czwarte spotkanie JUG Akademia - na którym porozmawiamy o Continious Delivery oraz o tym że tutaj nie chodzi tylko i wyłącznie serwer Jenkinsa.

Abstrakt

Idea continous integration nie jest ani niczym nowym ani przełomowym a jednak wiele zespołów i developerów ma wciąż problem w dostrzeżeniu ogromu wartości z niej wynikających. Czym jest CI? Co to jest serwer CI? Jakich zasad trzeba przy tym przestrzegać i co w zamian za to otrzymamy? Gdzie w tym wszystkim jest system kontroli wersji, serwer CI i reszta? O tym wszystkim i wielu innych rzeczach porozmawiamy na spotkaniu, a całość będziemy opierać na Jenkinsie, darmowym serwerze Continous Integration.

Spotkanie poprowadzi Łukasz Rybka

Na co dzień Team Leader/Senior Frontend Developer w firmie Solwit S.A., trener w infoShare Academy oraz wykładowca na Politechnice Gdańskiej. Zwolennik ciągłego rozwoju, dzielenia się wiedzą i nowych wyzwań (nie tylko tych programistycznych). Wolny czas spędza na korcie do squasha, pływając na wake'u lub w kuchni ciągle próbując udoskonalić swój warsztat kulinarny.
Olivia Business Centre, Olivia FOUR
Aleja Grunwaldzka 472 · Gdansk
How to find us

Sale na parterze, wejście od strony patio

Google map of the user's next upcoming event's location