Warszawa #7 Turkusowe Śniadanie

This is a past event

60 people went

Location image of event venue

Details

Kochani!

Okres wakacyjny dobiega końca. Mam nadzięję że udało się Wam wypocząć i nabrać świeżej energii :)

Czas rozpocząć nasze comiesięczne śniadania w Warszawie!

Rozpoczynamy z impetem bo z bardzo inspirującym i doświadczonym w temacie 'biznesu inaczej' gościem. A mowa o Daniu Urbanie z firmy Sente.

Sente to ciekawa firma która łączy w sobie elementy tradycyjnego modelu organizacji pracy i praktyki które możemy śmiało określić jako ‘turkusowe’. Daniel po przeczytaniu książki Reinventing Organizations, umocował się w swoim przekonaniu że również jego firma może pracować inaczej i od dwóch lat aktywnie promuje alternatywne modele współpracy oparte o jawność i samoorganizację.

O czym będzie mówił? Opowie nam trochę o korzeniach Sente oraz o tym jak ewoluują krok po kroku i budują kulturę współodpowiedzialności i umocowania swoich pracowników. Jak sam mówi ‘turkus nie jest taki różowy’ – dlaczego? Przyjdźcie i posłuchajcie

Plan na poranek kształtuje się następująco:

7:20 drzwi otwarte
7:30-7:45 czas na zamówienie śniadania i luźne pogawędki (Uwaga! Bar będzie zamknięty później! Zatem jeśli masz ochotę na śniadanie, postaraj się przybyć na czas )
7:45-9:20 otwarcie śniadania i czas z naszym gościem specjalnym (kilka słów od Daniela a potem Q/A)
9:20-9:30 podsumowanie, fanfary, oklaski

Jak zwykle, Ci którzy mają więcej czasu są mile widziani po 9:30! Przeważnie zostaje spora grupka aby kontynuować dyskusje.

W razie pytań/potrzeb piszcie/dzwońcie.

Do zobaczenia!
Gabi Krupa[masked] / [masked]

PS. O Sente i Danielu możecie porzeczytać tutaj: https://www.sente.pl/o-nas/