Past Meetup

Kraków #6 Turkusowe Śniadanie z Praktykiem

This Meetup is past

29 people went

Location image of event venue

Details

Czołem
:)

Zapraszam Was na #6 Turkusowe Śniadanie z Paktykiem w Krakowie!!

HARMONOGRAM::
7:50 drzwi otwarte
8:00-8:15 zamawianie śniadania i networking, oficjalne otwarcie przestrzeni
8:15-9:45 część główna - Marta Kułaga o Porozumieniu bez Przemocy. Marta podzieli się tym, w jaki sposób to podejście wspiera turkusowe zarządzanie.
9:45-10:00 podsumowanie i zamknięcie oficjalnej części śniadania
10:00-10:30 omówienie proponowanych zmian w funkcjonowaniu TŚ ( http://www.tricider.com/brainstorming/38vIXPVAuSN )

OPIS TEMATU::
Marta Kułaga od 18 lat jest właścicielką i dyrektorką Niepublicznego przedszkola i żłobka Krasnal. Od 3 lat współtworzy turkusową organizacje Leance.
W czasie śniadania podzieli się jak ewoluowało jej myślenie o byciu turkusowym liderem dzięki doświadczeniom, które miała w obu prowadzonych przez siebie organizacjach. Jak szuka swojego miejsca pomiędzy dawaniem przestrzeni dla samoorganizacji, dbaniem o rozwój firmy, o jakość usług i swoją perspektywą „jak powinno być”.
Ważnym aspektem pracy Marty jest perspektywa Porozumienia bez Przemocy (Nonviolent Communication) Marshalla Rosenberga. Marta podzieli się tym, w jaki sposób to podejście i narzędzia wspierają turkusowe zarządzanie.
--------------------------------------------------

Mamy sporo miejsca, zatem weźcie ze sobą innych aby również mogli się zainspirować turkusowym sposobem myślenia, odczuwania i działania :)

W razie pytań piszcie/dzwońcie.

Pozdrawiam,
PiotrKu[masked]
[masked]

PS. Kto już był w Kolanku na śniadaniu wie że jest ono bardzo OK! Jak zwykle nasz event jest bezpłatny natomiast każdy może zamówić sobie śniadanie na miejscu. Koszt 28 pln, stół szwedzki/buffet.