Past Meetup

Kraków #8 Turkusowe Śniadanie z warsztatem

This Meetup is past

27 people went

Location image of event venue

Details

Cześć

Gorąco zapraszam wszystkich na nasze 8 już Turkusowe Śniadanie w Krakowie.

Tym razem zapraszam was wszystkich na śniadanie z warsztatem.
Warsztat będzie dotyczył odkrywania, a następnie przełamywania naszych własnych barier na drodze do Turkusu.
Warsztat poprowadzi Lena Czernecka, trener biznesu, specjalista Counsellingu Gestalt, coach oraz psycholog.

Lena Czernecka ma 18 lat doświadczenia w obszarach: zarządzania zmianą i emocjami, przywództwa, efektywności osobistej oraz rozwoju kompetencji pracowników. Pracowała jako trener wewnętrzny w
międzynarodowych korporacjach realizując projekty szkoleniowe w outsourcingu usług, farmaceutyce, retailu oraz IT. Obecnie prowadzi roczne projekty rozwoju osobistego w Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie oraz autorskie projekty z zakresu zarządzania złością i odporności psychicznej w Fundacji Przestrzeń Rozwoju.

HARMONOGRAM::
7:50 drzwi otwarte
8:00-8:15 zamawianie śniadania i networking, oficjalne otwarcie przestrzeni
8:15-9:45 część główna - Lena Czernecka poprowadzi warsztat nt. odkrywania, a następnie przełamywania naszych własnych barier na drodze do Turkusu
9:45-10:00 podsumowanie i zamknięcie oficjalnej części śniadania
10:00-10:30 - robocze spotkanie tych osób, które są zainteresowane współtworzenien naszej przestrzeni - Turkusowe Śnidania Kraków. Temat na otwarcie to finalizowanie naszego kontraktu grupowego, którego tworzenie rozpoczeliśmy na ostatnim śniadaniu.
--------------------------------------------------

Mamy sporo miejsca, zatem weźcie ze sobą innych aby również mogli się zainspirować turkusowym sposobem myślenia, odczuwania i działania :)

W razie pytań piszcie/dzwońcie.

Pozdrawiam,
Piotr Kustra[masked]
[masked]

PS. Kto już był w Kolanku na śniadaniu wie że jest ono bardzo OK! Jak zwykle nasz event jest bezpłatny natomiast każdy może zamówić sobie śniadanie na miejscu. Koszt 28 pln, stół szwedzki/buffet.