7 Turkusowe Śniadanie Trójmiasto - z warsztatem

Are you going?

40 people going

Share:
Location image of event venue

Details

Drogie Trójmiasto,

Pierwszy sezon Turkusowych Śniadań za nami!

Drugi sezon rozpoczyna się już 30 stycznia 2019 roku. Spotykamy się tradycyjnie w przestrzeni firmy DeSmart w Gdyni.

Tym razem naszym gościem będzie Marek Wzorek, założyciel ecoCoach. Na jego profilu na linkedin można przeczytać, że:
"Marek rozwija firmy, ludzi i zespoły. Częściej jednak jedynie pomaga usuwać przeszkody i facylituje samoczynny proces rozwoju.
Ma wizję stworzenia lepszego, pełniejszego i szczęśliwszego społeczeństwa opartego na zaufaniu, szacunku, kreatywności oraz zaangażowaniu.
Po 15 latach rozwijania sprzedaży, zespołów sprzedażowych i firm w Polsce, Europie Środkowo-Wschodniej oraz Azji Południowo-Wschodniej, w roku 2017 po przeczytaniu książki „Pracować inaczej” Frederica Laloux, odkrył że to co robił przez ostatnie 10 lat wraz z zespołem igus jako dyrektor zarządzający i prezes zarządu, inni nazywają „turkusową organizacją”. Pracując m.in. zarówno jako doradca techniczny, jak i prezes, Marek doświadczył pracy w sztywnych, tradycyjnie zarządzanych firmach "na górze", jak i "na dole", oraz pracy w elastycznej i szybko dostosowującej się do rynku firmie wykorzystującej "system solarny" jako model organizacyjny firmy skupiony na kliencie. Ten sprawdzony w skali międzynarodowej model, rozwija dalej w ecoCoach oraz wspiera firmy jako coach, trener, konsultant i facylitator w zmianach struktur organizacyjnych, tworzeniu turkusowych organizacji, zwiększaniu kreatywności działania oraz rozwijania kultury przywództwa służebnego.
Wspiera ludzi, firmy i społeczeństwa w kierunku budowania lepszego, pełniejszego, szczęśliwszego i bardziej twórczego świata, bez stresu, nienawiści i lęków".

Zaprosiłem Marka do przeprowadzenia warsztatu, na którym pokaże metody pracy wspierające turkusową transformację ludzi i organizacji

Gorąco Was zapraszam do wzięcia udziału w tym śniadaniu!

Przemek