#6 TURKUSOWE ŚNIADANIE - ŁÓDŹ

This is a past event

40 people went

SkyHub

Piotrkowska 148/150 · Łódź

How to find us

15 piętro

Location image of event venue

Details

Zapraszamy na #6 Turkusowe Śniadanie „po Łódzku”.
Ponownie będzie to ŚNIADANIE Z WARSZTATEM i jednocześnie spotkanie z praktykiem:-).

TEMAT: W jaki sposób zaszczepić "turkusowego ducha" na każdym poziomie organizacji?
GDZIE: SkyHUB (Red Tower, Łódź, ul. Piotrkowska 148/150).

Tym razem gościem spotkania będzie IZABELA KLUZEK-KOT, która podzieli się swoim doświadczeniem z procesów wdrażania Turkusowego Paradygmatu w małych firmach i wielkich międzynarodowych korporacjach na rynku polskim. Powie:
* z jakimi reakcjami i trudnościami można się spotkać,
* jak poradzić sobie z nimi oraz
* na jakie aspekty warto zwrócić uwagę.
Popracujemy wspólnie narzędziem pracy zespołowej (The Point) - narzędzie do rozwiązywania problemów i poszukiwania innowacji w codziennej pracy. Łączy w sobie pracę zespołu nad rozwiązywaniem pilnych i złożonych problemów poprzez poszukiwanie rozwiązań przy jednoczesnym rozwoju kompetencji interpersonalnych oraz umiejętność pracy w kulturze "feedbacku" i dostrzegania złożoności sytuacji.

Izabela Kluzek - "prawdziwa turkusowa rEwolucjonistka", z pasją i determinacją wdrażająca idee turkusowej filozofii zarówno u swoich klientów w dużych firmach, jak i we własnej organizacji. Jej bronią są przede wszystkim coaching, trening i mentoring. Swoją misję realizuje głównie poprzez bloga oraz firmę szkoleniowo-doradczą HPR Group. Iza była jednym z organizatorów największego zeszłorocznego turkusowego wydarzenia w Polsce -konferencji „Turkusowa Rewolucja”. Współpracuje z takimi firmami, jak Decathlon, Leroy Merlin, Dentons DBSE, Grupa ZIBI S.A., inne.

Zapewniamy inspirującą atmosferę oraz networking z łódzką grupą Turkusowych Aktywistów, do której i Ty możesz dołączyć:-).

AGENDA SPOTKANIA:
09.00 - 09:10 -> Poranne "rozkręcanie się":-).
09.10 - 09:30 -> Krótkie „zagajenie” – historia kilku wdrożeń.
09:30 - 10:30 -> Warsztat – The Point – Rozwiązywanie problemów i poszukiwanie innowacji w codziennej pracy.
10:30 – 11.00 -> Sesja "Q&A".
Po 11:00 czas dla chętnych na „turkusowe rozmowy”:-).
11:00 -12:00 planowane spotkanie Aktywistów,sprawy organizacyjne w tym tematy dotyczące organizacji konferencji. Zapraszamy wszystkich chętnych i zaangażowanych ludzi do współdziałania :-)

P.S. Jeśli zmienią Ci się plany i nie będziesz mógł/mogła wziąć udziału , prosimy kliknij "nie biorę udziału", wypisując się z listy dajesz możliwość osobie z listy rezerwowej na skorzystanie ze zwolnionego miejsca :D

Zapraszamy & PoZdrawiamy!
Turkusowi Aktywiści;-)
[Turkus nie jest taki różowy, jak się wydaje]

PS. Pigułka Wiedzy:
* Dla osób „nowych” i zainteresowanych tematem, polecamy zapoznanie się z książką „Pracować inaczej” (ang. "Reinventing Organizations") Frédérica Laloux.
* Jeśli nie zdążysz przeczytać książki przed Twoim pierwszym śniadaniem, to zapoznaj się z playlistą wideo: https://www.youtube.com/watch?v=w-zByoj4xJs&list=PLAYqU61OfSyW1ln46whecnyTnbxduETXL.
* Zapraszamy do naszej grupy na Facebooku: "Turkus w Łodzi". Znajdziesz tu ciekawe materiały, przydatne informacje i poznasz fajnych ludzi, w których płynie Turkusowa krew :D.

Naprawdę warto:-).