#9 Turkusowe Śniadanie Poznań

This is a past event

10 people went

Location image of event venue

Details

👋 [Witaj!] 👋
Zapraszamy Cię na kolejne #9Turkusowe Śniadanie w Poznaniu. Podczas naszych spotkań dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem, skupiając osoby zainteresowane turkusem w lokalnej społeczności.

📅 Kiedy:[masked]
🕕W jakich godzinach: 8:30 - 10:30
🏢 Gdzie: Cafe Misja, Gołębia 1

👩Kogo możesz spotkać na #9Turkusowym Śniadaniu?👨

Przede wszystkim przedsiębiorców prowadzących lub zainteresowanych (r)ewolucją sposobu zarządzania w swoich organizacjach.

Zapraszamy Was do udziału gdzie Izabela Kluzek – Kot podzieli się swoim doświadczeniem z procesów wdrażania turkusowego paradygmatu do organizacji, z jakimi reakcjami, trudnościami można się spotkać. Jak poradzić sobie z nimi oraz na jakie aspekty warto zwrócić uwagę. Popracujemy narzędziem pracy zespołowej (THE Point), które organizacje wdrażają w Polsce. Jest to narzędzie do rozwiązywania problemów i poszukiwania innowacji w codziennej pracy. Łączy w sobie pracę zespołu nad rozwiązywaniem pilnych i złożonych problemów poprzez poszukiwanie rozwiązań. Wszystko to w połączeniu rozwoju kompetencji interpersonalnych z umiejętnością pracy w kulturze feedbacku i dostrzegania złożoności sytuacji.

Przemek Karczewski opisał Izę jako „ prawdziwa turkusowa rEwolucjonistka, z pasją i determinacją wdrażająca idee turkusowej filozofii zarówno u swoich klientów w dużych firmach jak i we własnej organizacji. Jej bronią są przede wszystkim coaching, trening i mentoring. Swoją misję realizuje głównie poprzez bloga oraz firmę szkoleniowo-doradczą HPR Group. Iza była jednym z organizatorów największego tegorocznego turkusowego wydarzenia w Polsce -konferencji Turkusowa Rewolucja.” Współpracuje z takimi firmami jak Decathlon, Leroy Merlin, Dentons Business Services EMEA sp. z o.o., Grupa ZIBI S.A.

A wszystko to przy smacznym i pożywnym śniadaniu!

🤙 [Do zobaczenia!] 🤙

Wszelkie informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się:
http://www.turkusowypoznan.pl/polityka-prywatnosci