ŁÓDŹ #8 TURKUSOWE ŚNIADANIE

Hosted by Turkusowe Śniadania - POLSKA (o biznesie inaczej)

Public group
Turkusowe Śniadania - POLSKA (o biznesie inaczej)
Turkusowe Śniadania - POLSKA (o biznesie inaczej)
Public group

SkyHub

Piotrkowska 148/150 · Łódź

How to find us

SkyHUB, RED TOWER, ul. Piotrkowska 148/150 (piętro 15), 90-063 Łódź

Location image of event venue

Details

Zapraszamy Was na #8 Turkusowe Śniadanie „po Łódzku”.

Ponownie będzie to ŚNIADANIE Z WARSZTATEM:-).

Temat: „TURKUS w dialogu”.

Zapraszamy Was do doświadczenia pełni, rozumianej w turkusie jako spełnienie ludzi, którzy pracując w organizacji realizują wiele ze swoich talentów, jednocześnie pozostając takimi, jakimi są – bez udawania KOGOŚ, KIM SIĘ NIE JEST.

Proponujemy podejście oparte na idei Nonviolent Communiacation (NVC)
Wszyscy ludzie na całym świecie mają te same potrzeby i te potrzeby są równoważne. Cokolwiek mówimy i robimy, zawsze stoi za tym jakaś potrzeba. I ta świadomość uniwersalnych ludzkich potrzeb umożliwia empatyczny odbiór siebie, innych ludzi i w efekcie buduje kontakt i relacje!

Spotkanie poprowadzą IZA NOWACZYK, BEATA MOCZKOWSKA, OLA SZYLLER - założycielki FUNDACJI 4 KROKI. Łączy je gotowość do wspólnego działania i budowania świata, w którym ludzie potrafią porozumiewać się ze sobą. Mają łącznie ponad 65 lat doświadczeń pracy w biznesie i dla biznesu;-). Znają jego potrzeby i bolączki "od podszewki".

Zapewniamy inspirującą atmosferę oraz networking z łódzką grupą Turkusowych Aktywistów, do której i Ty możesz dołączyć:-).

Zapewniamy kawę i herbatę oraz pyszne domowe ciasto :-)

Rozkład jazdy:

09.00 - 09:15 - Hello Kwadrans.
09.15 - 09:25 - Co, po co, kto i jak? - króciutki turkusowy wstępniak.
09:25 - 10:45 - Turkus w dialogu - warsztat i dyskusja.
10:45 - 11.00 - Kwadrans na domknięcie.
11:00- 12:00 - Czas dla chętnych na „turkusowe rozmowy" oraz spotkanie operacyjne turkusowego zespołu Aktywistów. Budujemy na pomysłach wspólnie turkusowe wydarzenia.

Zapraszamy & PoZdrawiamy!
Turkusowi Aktywiści;-)
[Turkus nie jest taki różowy, jak się wydaje] &
[Turkus nie jeden ma odcień]

PS. Pigułka Wiedzy:
* Dla osób „nowych” i zainteresowanych tematem, polecamy zapoznanie się z książką „Pracować inaczej” (ang. "Reinventing Organizations") Frédérica Laloux.
* Jeśli nie zdążysz przeczytać książki przed Twoim pierwszym śniadaniem, to zapoznaj się z playlistą wideo: https://www.youtube.com/watch?v=w-zByoj4xJs&list=PLAYqU61OfSyW1ln46whecnyTnbxduETXL.
* Zapraszamy do naszej grupy na Facebooku: "Turkus w Łodzi". Znajdziesz tu ciekawe materiały, przydatne informacje i poznasz fajnych ludzi, w których płynie Turkusowa krew :D.

Naprawdę warto:-).