11 Turkusowe Śniadanie Trójmiasto - z prelegentem

Are you going?

9 people going

Share:
Location image of event venue

Details

Drogie Trójmiasto,

Czerwiec mija trochę leniwie, ale już w lipcu 11 odbędzie się Turkusowe Śniadanie. Tym razem będzie case study transformacji organizacji.

Poznamy model The Liminal Pathways by Gisela Wendling - business case & workshop pomagający w transformacji kultury organizacyjnej. Dowiemy się między innymi:
# Jak być przewodnikiem transformacji, by odbyła się organicznie i niemalże niezauważalnie, stając się częścią DNA ludzi?
# Jakie role odgrywają istotną rolę w procesie transformacji, który (jak wiemy) trwa w czasie?
# Jakie równoległe procesy muszą być świadomie prowadzone, aby osiągnąć sukces transformacji?

Na podróż poprzez konkretny business case, jednocześnie odnosząc się do Twoich własnych doświadczeń przechodzenia przez transformację zaprasza Sylwia Lewandowska-Akhvlediani.

Sylwia jest psychologiem biznesu (Uniwersytet SWPS), przewodnikiem transformacji międzynarodowych korporacji w Polsce i zagranicą, Sparing partnerem zarządów, liderów i managerów, którzy chcą świadomie, pozytywnie wpływać na organizacje, jej zyskowność, poszanowanie planety, tworząc pozytywne miejsca pracy.
Prywatnie żona Gruzina, mama Niko i Mai. Autorka metodologii i książki „5 przebudzonych talentów - kompetencje liderów biznesu”

Serdecznie zapraszam 11 lipca tradycyjnie do Desmart w Gdyni.

Ponadto, wychodząc na przeciw oczekiwaniom kulinarnym i chcąc uwiarygodnić nazwę naszych śniadań chcemy aby Turkusowe Śniadania Trójmiasto były bardziej śniadaniowe. Od najbliższego spotkania nasza kochana restauracja Kluska z ul. Abrahama 26 lok 1 będzie dostarczać prosto pod drzwi @Desmartu pyszne śniadania:)

Jeśli chcesz się załapać na smakowitego i cieplutkiego bajgla lub omleta, musisz wykonać 2 proste kroki.

1. Wejdź na stronę https://m.facebook.com/pg/KluskaGdynia/menu/ i wybierz śniadanie, które chciałbyś schrupać.

2. Wykonaj przelew na kwotę 15 zł na konto[masked] [masked] w tytule wpisując "Turkusowe Śniadania 27.03 oraz 'nazwa wybranej potrawy".

Smacznego 🙂

Przemek