17 Turkusowe Śniadanie Trójmiasto

Details

Drogie Trójmiasto,

Zapraszam serdecznie na kolejne, 17 już Turkusowe Śniadanie w Trójmieście, na którym będziemy zgłębiać fundament turkusu.

Żyjemy w kulturze i strukturach, które wynikają z pewnych założeń. Tymi
założeniami są systemy wartości osób mających największy wpływ na organizację jak np. założyciele, szefowie czy najbardziej doświadczony zespół. Im bardziej jesteśmy świadomi wpływu dominujących systemów wartości na organizację i jej kulturę (czemu coś robimy) oraz strukturę (jak coś robimy) tym bardziej precyzyjnie i skutecznie możemy adresować te napięcia oraz świadomie kształtować nasze otoczenie.

Podczas krótkiego, wprowadzającego warsztatu poznamy podstawowe założenia Spiral Dynamics, zrozumiemy relacje między Spiral Dynamics a turkusowym zarządzaniem, weźmiemy udział w ćwiczeniu, dzięki któremu lepiej poznamy swoje preferencje w kontekście wybranego aspektu kultury firmy oraz przyjrzymy się różnicom pomiędzy osobistymi
preferencjami a obecną kulturą lub strukturą organizacji.

W warsztacie wykorzystamy karty ValueGame, które opisują:
o Kulturę organizacyjną:
o Przywództwo
o Podejmowanie decyzji
o Podejście do ludzi
o Definicja sukcesu
o Strukturę organizacyjną:
o Struktura organizacyjna
o Struktura spotkań
o Odpowiedzialność
o Klient

Warsztat poprowadzi Konrad Olesiewicz, który jest coachem oraz
trenerem. Jest także przedsiębiorcą w branży gier komputerowych i sukcesorem biznesu rodzinnego w branży systemów zabezpieczeń. Jego sposób na prowadzenie firm polega głównie na budowie autonomicznych zarządów, które wspiera w rozwoju osobistym i organizacyjnym. Podstawą pracy Konrada jest Spiral Dynamics.
Widząc ogromy potencjał tego podejścia postanowił zostać trenerem tej metody i wprowadzić oparte na niej praktyczne narzędzia do Polski. Więcej informacji o Konradzie znajdziesz na: http://konrad.olesiewicz.pl
Do zobaczenia 🙂

Przemek, Piotr i Adrian