Warszawa #22 Turkusowe Śniadanie z warsztatem

Details

To już #22 TŚ w Stolicy! Serdecznie zapraszamy Was do dołączenia na rozważania w temacie konfliktów w zespołach/organizacjach. Zanim o samej merytoryce nadchodzącego śniadania, chcemy podzielić się z Wami informacją dotyczącą zmiany w sposobie zapisów na wydarzenie.

---
ZMIANA W ORGANIZACJI TŚ:

Powróciliśmy do śniadań w VEGA. Zapraszamy Was ponownie do naszej starej, przyjaznej, przestrzeni :)

U progu roli Opiekuna Lokalnego TŚ wylądowało następujące napięcie.
Ekipa VEGA przygotowuje dla nas śniadanie w oparciu o liczbę osób jaka zapisuje się na dane wydarzenie. Średnio 20-50% z zapisanych 'dotrzymuje słowa' i pojawia się na śniadaniu.

Jest to spora rozbieżność, która powoduje, że duża część jedzenia często się marnuje a koszty przerastają przychody.

W związku z tym, zaczynamy eksperyment z odpłatnym uczestnictwem w TŚ. Każdy/a z Was po zapisaniu się, w zamian za 15 pln (czyli taka sama kwota, za śniadanie w formie bufetu w VEGA, jak dotychczas) dostanie możliwość skorzystania z bufetu.

Dla przypomnienia, bufet zazwyczaj ma w ofercie:
- owsiankę z owocami na ciepło
- kilka rodzajów kanapek
- owoce
- kawa
- herbata
- lemoniada/woda z cytryną

Zmiana ta była wcześniej komunikowana na naszej warszawskiej grupie, do której przy okazji, serdecznie Was zapraszamy: https://www.facebook.com/groups/393161384444942/

Chętnie dowiemy się co sądzicie o tej zmianie. Zatem napiszcie do nas, zostawcie komentarz, odezwijcie się na grupie... w dowolny sposób podzielcie się z nami swoim feedbackiem :)

---
MERYTORYCZNIE o #22 TŚ:

Zapraszamy serdecznie na dwugodzinny, praktyczny warsztat, poświęcony diagnozowaniu i rozwiązywaniu konfliktów, który poprowadzi dla nas Izabela Bochen-Pawlik.

"Turkusowe Organizacje, dzięki swej wysokiej świadomości, a co za tym idzie wysokiemu zaangażowaniu pracowników często dość szybko się rozwijają. Szybki wzrost, to nagły przypływ nowych pracowników, często z innych, nieco „zepsutych” organizacji, gdzie autonomia i poszanowanie zasad nie miało miejsca. Nowi pracownicy ze swoimi dotychczasowymi schematami myślenia i działania mają problemy z adaptacją w nowej, bardziej przyjaznej kulturze organizacyjnej. To często rodzi konflikty, które nie rozwiązane wystarczająco wcześnie, mogą mieć zgubne konsekwencje i wpływ na kulturę i klimat firmy w przyszłości.
Świadomi i przenikliwi liderzy podejmują działanie, zanim pojawią się problemy. Wiedzą bowiem, że dobra ochrona przed możliwym konfliktem daje możliwość swobodnego rozwoju organizacji, zespołów i jednostek, które ją tworzą. Zabezpiecza również przed zachwianiem stabilnej i pieczołowicie wypracowanej turkusowej kultury, która stanowi trzon wzrostu i silnej pozycji rynkowej.
- Jak zatem przygotować się na możliwy konflikt?
- Jak radzić sobie z pierwszymi jego ogniskami?
- Jak rozróżniać rodzaje konfliktów i jakie podjąć działania?

Od ponad 15 lat jestem praktykującym liderem i miałam okazję zarządzać ponad 100 osobowymi zespołami. Udało mi się wiele konfliktów rozwiązać, ale też mam za sobą wiele takich, które mogę śmiało uznać, za liderskie porażki. Jako Trener pracuję z organizacjami, które chcą albo konfliktów uniknąć, albo im zaradzić. W obu przypadkach przeprowadzam je przez procesy zmian, które w rezultacie mają dać efekt synergii w zespołach. Łącząc moje doświadczenia zawodowe i trenerskie mam wiele obserwacji, którymi z przyjemnością się z Tobą podzielę podczas krótkiego warsztatu, na który Cię gorąco zapraszam" - Izabela Bochen-Pawlik

---

Do zobaczenia!
Centrumsamoorganizacji.pl & Energized.org Polska | Partner Wspierający TŚ
Gabi Krupa | Opiekun Lokalny