Warszawa 13 Turkusowe Sniadanie z Warsztatem

Join waitlist?

12 on waitlist

Share:

Every 4th Tuesday of the month until July 6, 2019

Vega

al. Jana Pawła II 36C · Warszawa

How to find us

w razie potrzeby: 886 493 162

Location image of event venue

Details

Cześć!

Zapraszamy na 13’te Turkusowe Śniadanie w Warszawie - tym razem warsztatowo, czyli maksymalnie praktycznie i konkretnie, poznamy, jak współpracuje się operacyjnie w Holakracji.

Warsztat “Współpraca na co dzień w Holakracji” pozwoli Wam doświadczyć przebiegu spotkania operacyjnego w samoorganizującym się zespole, dzięki któremu dowiecie się między innymi:

Jak transparentnie dzielić się informacjami (bez cenzury informacyjnej)
Jak efektywnie śledzić postęp pracy i efekty (bez nudnego statusowania)
Jak zapewnić, aby ważne tematy były podejmowane (bez poleceń z góry)
Jak usuwać przeszkody, blokujące pracę operacyjną (bez wszczynania konfliktów)
Jakie narzędzie może wspierać spotkanie operacyjne w holakratycznej formie

W warsztacie może wziąć aktywny udział 16 osób - decyduje kolejność przybycia na spotkanie do restauracji Vega. Osobę, która przybędzie jako 17’ta i wszystkie kolejne zapraszamy w roli obserwatorów i uczestników podsumowującej dyskusji.

Spotkania operacyjne w Holakracji to ‘jedna strona monety’. Jej uzupełnieniem są spotkania zarządcze. Wypatrujcie kolejnego warsztatu, na którym poznacie i doświadczycie ‘drugiej strony monety’ :) Naturalnie, najwięcej skorzystacie jeśli weźmiecie udział w obu częściach warsztatu.

Warsztat będzie poprowadzony przez zespół partnera lokalnego TŚ - zespół Energized.org Polska, w którym od kilku lat działamy aktywnie z narzędziem Holakracji wewnątrz swojej organizacji oraz organizacji klienckich.

Do zobaczenia!

Pozdrawiam,
Gabi Krupa
Opiekun Lokalny