#5 Turkusowe Śniadanie Trójmiasto

This is a past event

28 people went

Location image of event venue

Details

Drogie Trójmiasto!

Na dobre wróciliśmy już po wakacyjnej przerwie i wychodząc na przeciw oczekiwaniom wyrażonym na ostatnim śniadaniu, we wrześniu motywem przewodnim naszego spotkania będzie ZWALNIANIE w TURKUSIE!

Śniadanie planujemy[masked] po raz kolejny w Gdyni, w fantastycznej przestrzeni firmy DeSmart, współorganizatora tego wydarzenia. Tym razem swoją wiedzą będą dzielić się z nami:

Kamila Czarnomska - przedsiębiorca, założycielka Treningu Kariery, jako Doradca Kariery specjalizuje się w budowaniu ścieżek karier kadry executive. Posiada bogate portfolio "case study" - przeprowadziła ponad 4000 konsultacji doradczych. Jest autorką wielu publikacji i opinii eksperckich. Pełni również rolę zewnętrznego działu HR - prowadzi mediacje na linii pracownik - pracodawca, kreuje ścieżki rozwoju i politykę zarządzania talentami, wspiera merytorycznie procesy rekrutacyjne i outplacementowe

oraz

Grzegorz Kropacz - manager ds. rozwoju biznesu w Treningu Kariery, jako Audytor Biznesu wspiera właścicieli i zarządy spółek w przeprowadzeniu zmian i rozwoju biznesu. W roli Doradcy Kariery pomaga managerom, ekspertom i specjalistom w strategicznym planowaniu kariery zawodowej. W świecie ciągłych zmian wypracowuje z klientami skuteczne rozwiązania, które pozwalają im odnosić sukcesy, wprowadzając harmonię i poczucie satysfakcji w codziennym życiu.

Kamila i Grzegorz będą mówić o trudnym temacie zwalniania i rozstawania się z pracownikami, który może mieć miejsce także w turkusowej organizacji.

Na pewno będzie wiele ciekawych tematów i inspiracji!
pozdrawiam i do zobaczenia,

Przemek