What we're about

Skupinu Unrecruitment! jsem založil v červenci 2019 pro volné uskupení lidí, kteří měli zájem se setkávat a bavit se o pracovním trhu. Název skupiny vyjadřuje svobodu jednotlivce rozvíjet se a vybírat si svoji cestu nezávisle na představách ostatních lidí a populárních článcích z módních časopisů hlásajících univerzální pravdy.

Na našich akcích si neposíláme šablonovité nabídky, nelovíme se na nadstandardní ohodnocení, neptáme se, kde se vidíme za pět let, ani nelovíme referenční bonusy. Mluvíme spolu jako normální lidi a bavíme se.

(Pavel Šimerda)

Telegram: https://t.me/joinchat/FnGM6BMZ4p7Oy0W10c-spwUž v červenci 2019 jsme v rámci Unrecruitment! založili projekt #superbeginners, jehož cílem je setkávání začátečníků v oblasti informačních technologií. Už z prvních ohlasů je jasné, že u nás taková iniciativa chybí. Chystáme se pořádat různé akce od setkání u kafe až po začátečnické hackatony.

„Napadlo mě, že bychom mohli společně uspořádat nějakou večerní akci pro #superbeginners, případně později i nějaký ten celodenní hackaton, a nebo se společně k nějaké existující aktivitě přidat.“

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6561151355468296192/

„Dnešní doba nabízí zájemcům o informační technologie tak nízkou bariéru vstupu, že se vyplatí se do toho pustit i čistě pro zábavu.“

https://www.linkedin.com/posts/pavlixnet_superbeginners-activity-6562427667885502464-1sEf

Past events (4)

#unrecruitment café – Praha – #remotework

Costa Coffee (OC Chodov, střecha)

café – #unrecruitment Brno

Kinokavárna

café – #unrecruitment Košice

Monopol space

last minute café – #unrecruitment

Costa Coffee (OC Chodov, střecha)

Photos (4)