addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

98. Spotkanie WG.NET

 • May 19, 2016 · 6:00 PM

Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie grupy, które odbędzie się w czwartek, 19.05 o godzinie 18.00 w sali 103 Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 75. Mamy w planach jedną prezentację, szczegóły poniżej:

1. Akka.Streams - reaktywne strumienie danych w .NET - Bartosz Sypytkowski

W ramach tego spotkania postaramy się odpowiedzieć, na czym polega strumieniowe przetwarzanie danych, jakie problemy rozwiązuje oraz jakie wyzwania przed nami stawia. Powiemy sobie też jak pomysł ten ewoluował do postaci umożliwiającej tworzenie grafów przepływów oraz strumieni reaktywnych, co znaczą te terminy oraz przedstawimy ich działanie na platformie Akka.NET.

Bio: Kontraktor, programista .NET (w chwili obecnej F#), entuzjasta programowania funkcyjnego. Kontrybutor open source, jeden z głównych developerów Akka.NET.

Wstęp wolny, zapraszamy!
Uwaga, sala 103 ma mniejszą (70), niż zazwyczaj liczbę miejsc. Liczymy na to, że się pomieścimy, ale prosimy o potwierdzenie przyjścia.

Join or login to comment.

 • mgrzeg

  Czas zamykać ankietę. Jeszcze tylko dziś do wieczora można ją wypełniać.

  June 17

 • mgrzeg

  Wybaczcie drobne zamieszanie z ankietkami, właściwą znajdziecie tu: http://bit.do/wgnet98

  1 · May 20

 • Maciej W.

  Będzie nagranie na YouTube? :)

  May 16

  • mgrzeg

   Mogę tylko napisać, że postaramy się :)

   1 · May 16

 • Konrad K.

  Idealny strzał w moją rocznicę ślubu:) Miłego słuchania!

  1 · May 13

Our Sponsors

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy