Past Meetup

WRUG trochę Light o Sassie, JavaScripcie i umiejętnościach miękkich

This Meetup is past

28 people went

Location image of event venue

Details

W ostatni poniedziałek lutego, 24 lutego zapraszamyna drugie w tym roku spotkanie WRUG, znów w siedzibie Centrum Cyfrowego (http://panstwomiasto.pl).

Tematyka wystąpień będzie przystępna dla początkujących, ale też atrakcyjna dla doświadczonych rubistów: Krzysztof „Zły” Białek opowie o wykorzystaniu Sass (http://sass-lang.com) na sto procent możliwości, Łukasz „Sarniak” Sarnacki o strukturyzowaniu kodu JavaScript, a Piotr Misiurek o umiejętnościach miękkich jako elemencie krytycznym rozwoju kariery programisty.

Poza wystąpieniami będą też lightning talki i ogólne socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez El Passion (http://www.elpassion.com).

Firma El Passion (http://www.elpassion.com) buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.