Warsaw Tech Talks - Warsztat z samoorganizacji dla zespołów IT

This is a past event

22 people went

Location image of event venue

Details

[WARSZTAT - Uwaga osoby, które biorą udział w wydarzeniu są proszone o obecność]

W dzisiejszym świecie Pracodawca wie, że największą wartością stanowią ludzie i ich potencjał a efekt synergii otrzymuje się pracując zespołowo. Od zespołów oczekuje się samoorganizacji. Co to jest w ogóle ta samoorganizacja? Dlaczego jest potrzebna? Jakimi zasadami się rządzi?
Chcesz zgłębić ten temat? Przyjdź na nasze warsztaty. Na własnej skórze przekonasz się jakie to łatwe/trudne.

PROWADZĄCY:
Na warsztat zapraszają Ewa i Marcin, których łączy wspólny projekt #zwinniInaczej (zwinniinaczej.pl) Ewa Kosterka - Agile Coach, Scrum Master, facilitator. Organizatorka Agile Coach Camp Polska, pasjonatka wykorzystania Agile w codziennym życiu
Często eksperymentuje, świadomie wychodzi ze strefy komfortu, pokazując innym korzyści z takiego podejścia. Od 5 lat pracuje z zespołami, pomagając w zwinnym podejściu. Zaczynała w Grupie Allegro a obecnie pracuje jako Scrum Master w Grupie Pracuj.

Marcin Ziółek jest licencjonowanym trener Management 3.0, Agile Coachem i Scrum Masterem. Współzałożyciel warszawskiej grupy Management 3.0 Meetup, współorganizator Agile Coach Camp Polska, prelegent. Na co dzień pracujący z organizacjami i Zespołami w celu wydobycia ich prawdziwego potencjału.