Women in IT powered by Sii Polska

Details

Women in IT powered by Sii rusza ponownie w 2020 roku!

5 marca w warszawskim oddziale Sii odbędzie się kolejny meetup z cyklu Women in IT powered by Sii. Nasze prelegentki przygotowały z tej okazji wykłady skierowane do kobiet, których pasją są nowe technologie. Uczestniczki czeka solidna dawka wiedzy i networking.

👉 REJESTRACJA: https://evenea.pl/event/women-in-it/

Tegoroczna edycja to już kolejne spotkanie z cyklu Women in IT powered by Sii. Cykl powstał z myślą o programistkach, testerkach, analityczkach, kierowniczkach projektów, studentkach kierunków związanych z IT i wszystkich innych kobietach zainteresowanych nowymi technologiami. Tym razem przedmiotem meetup'u będzie zarządzanie projektami i metodyki zwinne w projektach. Będzie to okazja do wzięcia udziału w prezentacjach ekspertek oraz wymiany doświadczeń z koleżankami z branży.

O CZYM BĘDZIEMY MÓWIĆ?

✔️ Dlaczego Scrum nie działa? Czyli co może stanąć na przeszkodzie w implementacji frameworku. Arleta Szczygielska

✔️ PMO - Project Management Office czy Poorly Managed Office? Kinga Rongers - Sobolewska

PRELEGENTKI

Arleta Szczygielska

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z Zespołami i Organizacją. Swoje kompetencje zdobywała w branży telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej, finansowej i szkoleniowej. Współpracowała z takimi firmami jak Orange, Lux Med, Deloitte, PZU, QAgile, Volkswagen i Pekao S.A. Z częścią z nich nadal pracuje. Podczas swojej ponad 11-letniej kariery w IT pełniła role Project Manager'a, Scrum Master'a, a także Agile Coach'a. Pasjonują ją aspekty zarówno technologiczne, jak i psychologiczne podłoże naszych działań. Wierzy, że dzięki wykorzystaniu swojej wiedzy, doświadczenia i hobby może pomóc w wielu kwestiach, które stanowią wyzwania innowacyjnych organizacji.

Kinga Rongers - Sobolewska

Jest ekspertem w obszarze realizacji zadań i usprawniania pracy Biur Zarządzania Projektami (PMO), a także tworzenia standardów i wdrażania dobrych praktyk projektowych w organizacjach. Od ponad 10 lat jest związana z zarządzaniem projektami, programami i portfelem. Posiada certyfikaty IPMA-D, PRINCE2, Agile oraz ITIL. Obecnie pracuje w Biurze Projektów Technologicznych Bankowości Korporacyjnej w Banku Handlowym (część Grupy Citi). Jest pasjonatką tematyki projektowej, zdobywa i propaguje wiedzę w branżowych społecznościach, na konferencjach oraz prowadząc szkolenia. Prywatnie jest entuzjastką biegania i aktywnego stylu życia. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, zwłaszcza malarstwem, grafiką, a także literaturą i sztuką nowoczesną.

ORGANIZATOR

Wydarzenie organizuje Sii - pięciokrotny zdobywca tytułu Great Place to Work i wielokrotnie nagradzany dostawcy usług IT i inżynierii.