Next Meetup

Kafka Streams and Scala - Developing Stream Processing Applications
Spotkajmy się, aby wspólnie spróbować sił z Kafka Streams 2.1.0 korzystając z języka Scala 2.12 oraz Java 11 (JVM). Tak, tak, te wszystkie wersje są wspierane i będziemy z nich korzystali. Proszę je wcześniej zainstalować. Zwracam również uwagę na instalację sbt, Apache Kafka oraz IntelliJ IDEA Community Edition. Zaczniemy od budowania prostych aplikacji przetwarzających strumienie z Kafki i po mału dodawać kolejne funkcje do agregacji, aby zakończyć...oknami :-) W razie pytań, skorzystaj z możliwości komentowania poniżej. Official language: Polish + Scala

Applause

Zielna 37C · Warsaw

4 comments

  Past Meetups (97)

  What we're about

  Warszawa Scala Enthusiasts is the home for the Scala Community in Warsaw, Poland and around. We speak Scala with Polish.

  Celem grupy jest popularyzacja języka programowania Scala przez różnego rodzaju formę nauki, począwszy od wykładów, przez spotkania mieszane z wykładami i kodawaniem, aż po pełne 3-godzinne hackathony.

  Interesuje nas co - Scala - nie jak. Forma ma dla nas drugorzędne znaczenie. Lubimy słuchać o i programować w Scali.

  Wiedza o Scali nie jest zakładana, a jedynie chęć do nauki i otwarty umysł. Meetupy są adresowane do szerokiego spektrum odbiorców, począwszy od początkujących a skończywszy na osobach z kilkuletnim doświadczeniem w Scali. Scala to bardzo obszerny język i zajmuje lata, aby opanować każdy ważny aspekt.

  Zdecydowana większość uczestników to początkujący praktycy programowania w języku Scala. Przyjdź i sam(a) się przekonaj!

  Spotykamy się regularnie co dwa tygodnie, w środy. Miejsca bywają różne. Zależy nam na możliwości prowadzenia dyskusji i programowaniu w Scali. WiFi, projektor, tablice, jedzenie i picie są ważne, ale ich brak nie jest przeszkodą. Czasami transmitujemy spotkania na Google Hangouts. Sprawdź nas na YouTube channel (https://www.youtube.com/channel/UCoFv8QxOWlrMhaIyOhCYEEg).

  Jesteśmy na Slack (https://scala-poland.slack.com)u (zapisy na https://scala-poland-slackin.herokuapp.com (https://scala-poland-slackin.herokuapp.com/)).

  Znajdziesz nas na twitterze jako @WarszawScala (https://twitter.com/WarszawScala) pod hashtagiem #scalapl

  Dyskutujemy na http://groups.google.com/group/scalania lub na żywo na https://scala-poland.slack.com .

  Na LinkedIn znajdziesz nas na https://www.linkedin.com/grp/home?gid=83353 (https://www.linkedin.com/grp/home?gid=8335334).

  W razie pytań prosimy o kontakt z organizatorami (http://www.meetup.com/WarsawScala/members/?op=leaders).

  Zapraszamy!

  Members (765)

  Photos (396)