Past Meetup

Scalania 22 - wirtualno-stacjonar­ne spotkanie z językiem Scala

This Meetup is past

10 people went

Location image of event venue

Details

@WarszawScala User Group ma zaszczyt zaprosić na kolejne spotkanie scalające w siedzibie firmy Javeo (http://javeo.eu/). To ostatnie spotkanie w tym budynku - Javeo się przenosi na...stadion.

Spotkanie będzie transmitowane na żywo przez Google Hangouts On Air oraz YouTube. Zainteresowanych interaktywnym udziałem zdalnym proszę o kontakt (patrz sekcja Organizers (http://www.meetup.com/WarszawScaLa/members/?op=leaders)).

Tym razem scalowy hackathon - shackathon - z sbt i Grzegorzem Kossakowskim (http://www.meetup.com/WarszawScaLa/members/31266422/) z Typesafe! W końcu programowania od pierwszej minuty do ostatniej przy akompaniamencie Grzegorza!

Na spotkanie należy przynieść komputer z najnowszym sbt[masked] (http://www.scala-sbt.org/) (zaleca się wykonać sbt console conajmniej raz) oraz IntelliJ IDEA[masked] (http://www.jetbrains.com/idea/) z wtyczką do Scali lub...w ostateczności...Scala IDE (http://scala-ide.org/).

Wsparcie merytoryczne, sieciowe, lokalowe i żywnościowe zapewnia nam firma Javeo (http://javeo.eu).

Krótki adres do upubliczniania wydarzenia - http://warszawscala.pl (http://warszawscala.pl/).

Wszyscy - bez względu na poziom zaawansowania w Scali czy wcześniejszego udziału w scalaniach czy innych inicjatyw scalowych - są mile widziani i powinni znaleźć dla siebie coś użytecznego. Dobra zabawa gwarantowana, a towarzystwo nie pozwala się nudzić (potwierdzone organoleptycznie)!

Jesteśmy na twitterze jako @WarszawScaLa (https://twitter.com/warszawscala). Koniecznie RTwittuj!

Dyskutujemy na forum WarszawScala (https://groups.google.com/d/forum/scalania).

Firmy, które zechciałyby wesprzeć kolejne edycje, proszone są o kontakt z organizatorami (http://www.meetup.com/WarszawScaLa/suggestion/).

Do zobaczenia w środę!