• Flaszki z WJUG-iem vol. 1

  Online event

  Szczegóły

  "Flaszki z WJUGiem" to nowa inicjatywa Warszawskiej Grupy Użytkowników Java. Spotkanie jest nieformalne co oznacza, że odbędzie się on-line, ale bez transmisji w Internecie jak nasze pozostałe spotkania.

  Czym są w ogóle flaszki?

  Flaszki to nic innego jak "flash talks", czyli krótkie prezentacje (5-7 minut), po którym możemy wspólnie dyskutować nad przygotowanym tematem. A mogą one być dowolne:
  - trafiłeś na fajne narzędzie na githubie, które rozwiązało Twój problem?
  - w swojej pracy stosujecie ciekawą wariację Scruma?
  - razem z zespołem macie problem, z którym męczycie się od miesięcy?
  - wybebeszyłaś java.util.String i wiesz o nim już wszystko?
  - piszesz w wolnym czasie mały projekt Open Source?
  - chcesz po prostu opowiedzieć innym programistom o tym, co robisz, co Cię kręci, co lubisz, a może co Cię ostatnio wkurzyło?

  ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH!

  OSOBY, KTÓRE CHCIAŁYBY PRZYGOTOWAĆ KRÓTKĄ PREZENTACJĘ PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA:
  https://forms.gle/JmKGtVrn3t1fUAsR9

  Spotkania nie będą nagrywane ani upubliczniane. Zależy nam na tym, żeby osoby, które do tej pory nie miały okazji występować publicznie sprawdziły się właśnie w takiej konwencji. Wierzymy bowiem, że każdy z Was, Drodzy WJUG-owicze, ma wiele ciekawych historii i wiedzy, którą może się podzielić. Jeśli nie wiesz jak zacząć - napisz do nas. Wspólnie postaramy się stworzyć coś naprawdę super. Oczywiście jeżeli chcesz zostać tylko słucham to również zapraszamy Cię do udziału w wydarzeniu.

  Flaszki z WJUGiem to inicjatywa społecznościowa. Tworzona dla Was, ale przede wszystkim przez Was, dlatego "DO KOMPUTERÓW" i czekamy na Wasze zgłoszenia! :D