Jinkubator 25 - Spring Boot - Jakub Kubryński

Hosted by Warszawa Java User Group (Warszawa JUG)

Public group

This is a past event

98 people went

Details

Zapraszamy na 25. spotkanie Jinkubatora, które odbędzie się we wtorek 10 marca o godzinie 18:00 na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej(Koszykowa 75) w sali numer 101(piętro pierwsze).

O prezentacji:

Spring Boot to kolejny rewolucyjny framework ze stajni Pivotal. Wprowadzony jako lekarstwo na wyjątkowo rozrośnięty Spring Framework, zdecydowanie upraszcza budowanie aplikacji praktycznie na wszystkich etapach: implementacji, testowania, wdrożenia, a także późniejszego utrzymania. Podczas warsztatu stworzymy pełnoprawną aplikację klasy enterprise, korzystającą z bazy danych i komunikującą się ze światem za pomocą serwisów REST.

O prelegencie:

Jakub Kubryński - (http://www.kubrynski.com/) Programowanie jest dla niego zarówno sposobem na życie, jak i hobby. Skoncentrowany na odchudzaniu systemów korporacyjnych, żywo zainteresowany nowymi technologiami oraz ciągłym podnoszeniem efektywności dostarczania oprogramowania. Pasjonują go lekkie aplikacje, w których stosunek kodu do dostarczanej funkcjonalności jest jak najmniejszy. Trener w firmie Bottega, współzałożyciel startupu DevSkiller.com, oferującego online'ową ocenę kompetencji programistycznych.