addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

Jinkubator 28 - Brzydka Pani od HR radzi, czyli 1011 błędów... - Tomasz Dziurko

Zapraszamy na 28. spotkanie Jinkubatora, które odbędzie się we wtorek 21 kwietnia o godzinie 18:00 na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej(Koszykowa 75) w sali numer 329

Temat: Brzydka Pani od HR radzi, czyli 1011 błędów w rekrutacji, które pokazują jaki będzie twój kod.

O prezentacji:

Rekrutacje wyglądają różnie, ale finalnie, po ładnych paniach od HR-u, i tak spotkasz się z programistami. Ich nie interesuje jakim byłbyś zwierzęciem ani odpowiedź na pytanie “Jaka jest Twoja największa wada?”, gdzie na pewno w 100% szczerze opowiesz o swoim nałogowym graniu w World of Tanks w godzinach pracy czy uzależnieniu od Facebooka. Programista zainteresowany jest dwoma rzeczami: czy da się z tobą pracować w jednym zespole i czy kod, który wyprodukujesz nadaje się do czegokolwiek.

W tej prezentacji pokażę jak niektóre błędy z CV i przebiegu rekrutacji mogą przekładać się na to jak dana osoba koduje. A przynajmniej jak jako programista-rekruter mogę spróbować przewidzieć “jakość” kandydata jeszcze zanim usiądzie do klawiatury. Czasami będzie poważnie, ale częściej śmiesznie, a wszystko po to, żebyś mógł takich błędów uniknąć, gdy zaczniesz starać się o pracę w swojej wymarzonej firmie.

O prelegencie:

Tomasz Dziurko - Programista od prawie 7 lat, pracował w korporacji, startupie za unijną dotację, a nawet sklepie z bielizną. Od 4 lat zdalnie buduje potęgę SoftwareMill jako programista i czasem jako specjalista od rekrutacji. Fan Apache Wicket oraz Spocka. Typ “działacza”, pisze bloga, organizował dwie edycje Confitury, jedną Warsjawę, był w radzie programowej 4Developers, kieruje GeeCON Trainem, a aktualnie udziela się jako jeden z liderów Warszawskiego JUG-a. Aktualnie, w ramach wychodzenia z comfort-zone, bardzo początkujący i przerażony prelegent.


Spotkanie będzie nagrywane i pojawi się na WJUGowym kanale YouTube mniej więcej do tygodnia po spotkaniu. Join or login to comment.

 • Bartek

  Prezentacja wartościowa i jednocześnie zabawna. Nie nudziłem się ani minuty. Prelegent dobrze przygotowany, wiedział o czym mówi. Otwarty na ludzi, potrafił utrzymać kontakt z audytorium przez cały czas prelekcji.

  Tomek wyczerpująco odpowiedział na wszystkie pytania z sali (a było ich sporo), udzielił mi też sporo wartościowych informacji po wystąpieniu.

  Dzięki Tomku, życzę samych udanych rekrutacji!

  1 · April 22, 2015

 • Dastin K.

  Zwięzła i wprost do sedna prezentacja,
  Zdecydowany i otwarty na pytania mówca Tomasz Dziurko.
  Serdeczne dziękuję za odpowiedzi na pytania i rozmowę po prezentacji.

  April 22, 2015

 • Tomasz D.

  Ponieważ to było moje pierwsze wystąpienie
  publiczne, bardzo mi zależy na feedbacku od uczestników :) Więc jeśli macie jakieś uwagi/komentarze/cokolwiek to będę wdzięczny za podzielenie się tutaj na Meetupie albo na priv (tomasz.dziurko (at) softwaremill.com)

  1 · April 21, 2015

 • A former member
  A former member

  UWAGA!!! zmiana numeru sali. Spotkanie odbędzie się w sali 329!!!

  April 21, 2015

Our Sponsors

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy