• מהפכת הנדל"ן שמשבשת הכל - אירוע מיוחד עם סלינה ו-Venn

  לינק להרשמה >>> https://proptechtime.eventbrite.com מרכז החדשנות לטכנולוגיות נדל״ן PropTech Zone ואנחנו שמחים להזמין אתכם לאירוע השני מתוך סדרה של מפגשים בנושא Proptech. במסגרת מפגשים אלו, אנחנו נארח יזמים מסטרטאפים ישראלים שכבר עשו Disruption בעולמות הנדל״ן ונקבל טיפים וכלים להקמת סטארטאפ בתחום ודרכי המימון השונות לו. בערב מיוחד זה נפגוש שני סטרטאפים ישראלים שזיהו את הצורך והקימו מיזמים שגייסו מיליונים: חברת VENN אשר פיתחה פלטפורמה המציעה חווית שכנות חדשה, ומשלבת מגורים, מרחבים משותפים, חיבור לעסקים מקומיים, אירועים ופעילויות קהילתיות שמטרתן לחבר בין השכנים ולעודד תרומה אמיתית. רשת המלונות Selina המציעה קונספט חדש של אקו סיסטם חברתי כשהמטרה המשותפת היא לעודד קשרים משמעותיים ואותנטיים בין אורחיה. הערב יתקיים בבר הקנטה, אבן גבירול 71, תל אביב. נטוורקינג ושמוזינג: 18:30 תחילת האירוע: 19:30 הכניסה חופשית, הרשמה כאן >>> https://proptechtime.eventbrite.com נתראה על הבר ;) **על המרצים** דוד שרז הוא מייסד-שותף, מנהל הפעילות בישראל אירופה, של חברת VENN. אחרי שירות משותף בסיירת מטכ"ל ופעילות בעולמות החינוך והאימפקט, הקים יחד עם חן אבני ואור בוקובזה את VENN. המטרה של VENN היא לייצר חווית שכנות חדשה, כזו שמאפשרת לאזן את החיים האורבניים עם חיי קהילה, צמיחה אישית ומעורבות חברתית. אתר החברה: https://il.venn.city יוסי מאוטנר הוא מנכ"ל SELINA ישראל, מנהל את אסטרטגיית הכניסה של סלינה לשוק הישראלי, ההקמה, יצירת התוכן ושיתופי הפעולה, וכן את פעילות האופרציה המלונאית השוטפת של סלינה בישראל. יוסי הינו עורך דין בהשכלתו ובמשך שנים היה יזם בתחום המסעדנות וחיי הלילה בתל אביב. הוא הקים את בר "המעוז" בקינג ג'ורג' והינו ממייסדי קבוצת חיי הלילה הוותיקה "הקבוצה". אתר החברה: https://www.selina.com **על PropTech Zone** מרכז חדשנות לטכנולוגיות נדל״ן שמטרתו לחבר בין סטרטאפים ישראלים מתחום ה Proptech לבין תעשיית הנדל״ן המקומית והעולמית. המרכז תורם ליזמים הטכנולוגים לגדול ולהרחיב את רשת הקשרים ולהבין טוב יותר את הצרכים וההזדמנויות בעולם הנדל״ן. לחברות הנדל״ן המרכז עוזר לאמץ חדשנות, להתעדכן בטרנדים ולמצוא פתרונות טכנולוגים. המיזמים שמעניינים אותנו הם מעולמות הדאטה ואנליזה, השקעות ומימון, ניהול ותפעול, בניינים חכמים, מכירה והשכרת נכסים בנדל״ן. **על Wize** מיזם חברתי הפועל ב-7.5 השנים האחרונות לשינוי תרבות חיי הלילה ומקדם מדע, יזמות, חדשנות וטכנולוגיה לקהל הרחב בישראל. את הפעילות מוביל הון אנושי איכותי עם למעלה מ-50 מתנדבים ובליבת פעילותינו הפקת אירועי הרצאות בברים המשלבים יחד תוכן ובילוי עם מרצים מובילים ובמגוון רחב של נושאים. במסגרת הפעילות קיימנו עד היום מעל ל-1,200 אירועים בעשרות ברים שונים ברחבי הארץ, בהם לקחו חלק מעל ל350,000 איש היוצרים יחד קהילה חברתית מהגדולות בישראל.

 • רכבת ההרים של עולם ההון סיכון - כך תגייסו כסף ותישארו שפויים

  גיוס כספים לסטארט אפ הוא סיפור לא פשוט בכלל - הרבה פעמים ניתן להשוות אותו לתהליך חיזור - יש בו הרבה עליות ומורדות, רושם ראשוני משחק חלק מאוד חשוב בו, וגם שידוכים הם לא מילה גסה (ואפילו לפעמים עדיפים...). וכמו בחיזור אחרי בת/בן זוג - זה יכול להיות תהליך ארוך, מתסכל ומורכב - אך בסופו הפרס הוא כסף שיעזור לכם להביא את הרעיון/חלום/ידע שלכם להגשמה. במהלך ההרצאה, טמיר מאירי, מנהל בכיר בקרן ההשקעות האסטרטגית של Johnson & Johnson, JJDC יספר מנסיונו על היזמים שפגש, מה מניע אותם, למה כדאי (או לא כדאי) לכם להיות יזמים, ואם החלטתם להיות יזמים - איך תבחרו את המשקיעים שלכם? איך תגיעו אליהם מוכנים בצורה הטובה ביותר?ואילו לקחים אסף במהלך תהליכי הגיוס השונים? הערב יתקיים ביום ראשון, 7.7 בבר הפולי, רוטשילד 60, תל אביב. נטוורקינג ושמוזינג: 19:00 תחילת הרצאה: 20:00 הכניסה חופשית ברישום מראש כאן >>> נתראה על הבר ;) **על Wize** מיזם חברתי הפועל ב-7.5 השנים האחרונות לשינוי תרבות חיי הלילה ומקדם מדע, יזמות, חדשנות וטכנולוגיה לקהל הרחב בישראל. את הפעילות מוביל הון אנושי איכותי עם למעלה מ-50 מתנדבים ובליבת פעילותינו הפקת אירועי הרצאות בברים המשלבים יחד תוכן ובילוי עם מרצים מובילים ובמגוון רחב של נושאים. במסגרת הפעילות קיימנו עד היום מעל ל-1,200 אירועים בעשרות ברים שונים ברחבי הארץ, בהם לקחו חלק מעל ל350,000 איש היוצרים יחד קהילה חברתית מהגדולות בישראל.

  1
 • מבט לעתיד או להווה? מקצועות העתיד שכבר כאן

  לינק להרשמה >>> https://careers_future.eventbrite.com תחזיות של גופי מחקר בינלאומיים לגבי שיעור העיסוקים הקיימים כיום שהולכים להיעלם מדברות על בין 5% לכמעט 50%. התפתחויות טכנולוגיות, שינויים בשוק העבודה וטרנדים עולמיים – כל אלו יכולים לבשר או לכל הפחות לתת רמז כיצד ייראו מקצועות העתיד. ומה אם נגיד לכם שכבר היום יש "מקצועות עתיד" בשוק שרובנו כלל לא מכירים? כיצד יוצרים כאלו מקצועות? ומי כן יודע עליהם? אתם מוזמנים לשיחה מרתקת על הבר עם ד"ר איריס גינזבורג, ראש תכנית MBA בניהול טכנולוגיה, חדשנות ויזמות של הפקולטה לניהול באוניברסיטת ת"א ובן אלפי מנכ"ל ומייסד Blue White Robotics. הערב יתקיים ביום רביעי ה-3.7 בבר הקנטה, אבן גבירול 71, ת"א. נטוורקינג ושמוזינג: 18:30 תחילת האירוע: 19:30 הכניסה חופשית, הירשמו כאן עכשיו >>> https://careers_future.eventbrite.com נתראה על הבר ;) **על המרצים** ד"ר איריס גינזבורג היא ראש תכנית MBA בניהול טכנולוגיה, חדשנות ויזמות של הפקולטה לניהול באוניברסיטת ת"א. מנכ"לית חברת גינזבורג גרופ בע"מ (לשעבר דימאיה), העוסקת בתחום החדשנות והיזמות. בן אלפי הוא מנכ"ל ומייסד Blue White Robotics. אלפי, טייס קרב לשעבר בחיל האוויר, כבר עובד יותר מ-10 שנים בעולם הכטב"מים. לאלפי יש ידע רב בטכנולוגיות ויכולות חדישות, לצד יכולות מוכחות של הבאת רעיונות מורכבים לכדי מציאות. חברת BWR מציעה ללקוחותיה בדיקות וניסויים של מערכות אוטונומיות בלתי מאוישות, ממחקר ובדיקה ליכולות מבצעיות מלאות באוויר, בים וביבשה. **על הפקולטה לניהול ע"ש קולר** המקום בו מנהיגות עסקית פוגשת את חזית המחקר וההוראה בארץ ובעולם. מאז הקמתה, נחשבת הפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב לביה"ס המוביל למנהל עסקים בישראל. מדי שנה לומדים בפקולטה אלפי סטודנטים, מלמדים בה כ-60 חברי סגל מחקרי בכיר ואליהם נוספים יותר מ-300 מרצים המעשירים את יכולתנו לכסות את מגוון התחומים והנושאים העכשוויים בתחום הניהול ולתת לתלמידינו את הידע והכלים הניהוליים העדכניים ביותר להתמודדות עם האתגרים של המחר. **על Wize** מיזם חברתי הפועל ב-7.5 השנים האחרונות לשינוי תרבות חיי הלילה ומקדם מדע, יזמות, חדשנות וטכנולוגיה לקהל הרחב בישראל. את הפעילות מוביל הון אנושי איכותי עם למעלה מ-50 מתנדבים ובליבת פעילותינו הפקת אירועי הרצאות בברים המשלבים יחד תוכן ובילוי עם מרצים מובילים ובמגוון רחב של נושאים. במסגרת הפעילות קיימנו עד היום מעל ל-1,200 אירועים בעשרות ברים שונים ברחבי הארץ, בהם לקחו חלק מעל ל350,000 איש היוצרים יחד קהילה חברתית מהגדולות בישראל.

 • כיצד בינה מלאכותית יכולה ללמד אותנו להיות "אנושיים" יותר?

  להרשמה >>> https://www.eventbrite.com/e/62967017043 רבים מאיתנו בוודאי כבר שמעו שבינה מלאכותית נמצאת בדרכה הבטוחה להשתלט על העולם. בשלב הראשון שיפרה וייעלה תהליכים, לאחר-מכן למדה לאטמט פעילויות עסקיות שלמות, ובשלב מסויים היא תייתר אותנו, בני-האדם. הדבר האחרון שעולה לנו לראש הוא שאפשר להשתמש בבינה מלאכותית כדי לעזור לנו לתקשר טוב יותר. אבל מה קורה כשנותנים לבינה מלאכותית משימה מעט שונה: "להבין מה הופך תקשורת אנושית ליעילה"? במהלך ההרצאה מיכה בריקסטון יספר על מערכת הבינה המלאכותית שפיתחה החברה שלו, chorus.ai, ומה למדה כשהריצו אותה על יותר מ-7 מליון שיחות מכירה. התובנות שעלו מן המערכת מלמדות לא רק מה הופך איש מכירות למוצלח במיוחד, אלא שופכות אור על אותם הממדים הסמויים שמאפיינים תקשורת אנושית יעילה, ומתחילות להסביר כיצד אנו כבני-אדם מקבלים החלטות בשיחה. הערב יתקיים ביום שני 1.7 בבר הפולי, רוטשילד 60. הכניסה חופשית ברישום מראש כאן >>> https://www.eventbrite.com/e/62967017043 נטוורקינג ושמוזינג: 19:00 תחילת הרצאה: 20:00 **על המרצה** מיכה בריקסטון הוא יזם סדרתי בתחום עיבוד שפה טבעית ולימוד מכונה, ובעל דוקטורט במדעי הקוגניציה. בעברו הקים וניהל את החטיבה העסקית של ג'ינג'ר שנמכרה לאינטל, וכן סייע לילד בן 16 לבנות את מנוע הסיכום האוטמטי שלו שמכר ליאהו. כיום משמש מיכה כמייסד-שותף ונשיא בחברת chorus.ai שגייסה מעל 55 מליון דולר ואשר חרטה על דגלה את החזון הרחב יותר: "להבין ולהעשיר את התקשורת האנושית". **על Wize** נוסד ב-2011, Wize הוא מיזם חברתי המייצר קהילות עבור דור המילניום (מילניאלס) סביב תחומי עניין משותפים. ליבת פעילותו הינה הפקת אירועים הכוללים תוכן ובילוי. עד כה, הפיק ארגון מעל ל-1,200 הרצאות ב-12 ערים שונות בישראל, ליותר מכ-350,000 איש. האירועים עוסקים במגוון נושאים, לרבות מדע פופולרי, היי-טק ויזמות, מדעי המוח, פילוסופיה ועוד. זוהי עמותה ללא מטרות רווח, בה פעילים כיום כ-50 תפקידני רוחב ומתנדבים אזוריים במספר ערים, ופעילותו מובלת על-ידי מנכ"ל וצוות מטה.

 • כיצד העולם העסקי יכול ללמוד מאתגרי הניהול בספורט?

  לינק להרשמה >>> https://www.eventbrite.com/e/63669669696 מדוע ספורט מהווה פלטפורמה מעולה כדי להבין ניהול גם בארגונים שאינם מהספורט? איך לימודי ניהול ספורט יכולים לפתח ניהולית וגם מהנים ומשמעותיים לאנשים שספורט מדבר אליהם? בערב מיוחד בסגנון טד יעלו 3 מרצים שיתנו כל אחד את הזווית הייחודית שלו בנושא. **על המרצים וההרצאות** *דברים שלמדתי כספורטאית אולימפית על ניהול - עדי ביכמן, מנהלת תחום ספורט, הקריה האקדמית אונו. ספורטאית אולימפית, חברת ועד מנהל אתנה. *הספורט כמחולל שינוי עולמי - ד"ר אלון אפק, מרצה בקריה האקדמית אונו *המשותף לגווארדיולה ולמנהלים בגוגל ומדוע מחפשים היום עובדים כמו קווין דה בראיינה? - ניב נחליאלי, מוביל התמחות ניהול ספורט ב MBA, הקריה האקדמית אונו. דוקטורנט לניהול ספורט, HR Director לשעבר ב-NICE. הערב יתקיים ביום ראשון ה-30.6 בבר הפולי, רוטשילד 60, תל אביב. נטוורקינג ושמוזינג: 19:00 תחילת האירוע: 20:00 הכניסה חופשית בהרשמה כאן >>> https://www.eventbrite.com/e/63669669696 נתראה על הבר ;)

 • ניהול קריירה בזירות משתנות - הסדנה המלאה למיטיבי לכת | 3 מפגשים

  *שימו לב, הסדנה בתשלום מספר המקומות בסדנה מוגבל, למידע נוסף והרשמה >>> https://eventbuzz.co.il/career-workshop לרובנו הבטיחו שאם נלך במסלול של בגרויות, צבא, לימודים, תואר תהיה לנו עבודה הולמת ונדע מה אנחנו רוצים לעשות בחיים. כמי שצועדות בשוק העבודה מזה זמן מה, סביר שכבר הבנתם - בישראל של היום המציאות מורכבת הרבה יותר ולמצוא עבודה זו משימה בהחלט לא פשוטה. עולם העבודה כיום הוא דינמי ובלתי צפוי, וכדי להתמודד עמו בהצלחה יש להצטייד במגוון של כלים אשר אינם נלמדים באקדמיה. תואר אקדמי ופוטנציאל בשמים כבר לא מספיקים, כדי להתגבר על החסמים הרבים נדרשים קשרים, רשת תמיכה ומיומנויות שיווק עצמי מפותחות. במסגרת הסדנה, דנה ונועה יפרשו בפנינו סדרה מאוד ישימה של דרכי התמודדות בניהול קריירה בדור הנוכחי שלנו. על איזה ההזדמנויות חובה לקפוץ ולא לוותר ומה אפשר לעשות בשביל לייצר לעצמי את מקום העבודה הבא שלי. תכני הסדנה: מפגש 1 |[masked] - ניהול קריירה בזירות משתנות: חיפוש עבודה בעולם החדש. אחרי סקירה קצרה של האתגרים בשוק התעסוקה דנה ונועה יפרשו בפני השומעים/ות סדרה מאוד ישימה של דרכי התמודדות עם חיפוש עבודה בדור הנוכחי שלנו. על איזה הזדמנויות חובה לקפוץ ולא לוותר ומה אפשר לעשות בשביל לייצר לעצמי את מקום העבודה הבא שלי. מפגש 2 |[masked] - 80% מהמשרות מוסתרות, איך בונים את המותג שלנו כך שיהיו גלויות. **עדיף מאוד להגיע עם מחשב נייד** המפגש שלנו יתחלק ל-2 חלקים (שניהם יישומיים מאוד): החלק הראשון יעסוק בקורות חיים ובארבע השגיאות הנפוצות ביותר. אנחנו יודעים/ות ונלמד שחיפוש עבודה בהחלט לא מסתכם במסמך אחד. אבל זה יכול להגדיל את הסיכויים שלנו. במפגש הזה, נראה דוגמאות למבנים מעניינים של קורות חיים, נדבר על מה חשוב להכניס, על סוגיית שני העמודים מול אחד, תמונה וציונים ובכלל כל מה שאתם צריכים לדעת. החלק השני יתמקד בניהול פרופיל לינקאדין. נפתח בתרגיל כאן שממחיש את התדמית המקצועית שלנו שמוקרנת כלפי חוץ ונמשיך ללהבין כיצד לבנות ולנהל לעצמנו את המותג שלנו. החל מפרופיל לינקדאין - למה זה הדבר הנכון לעשות בכל תחום שבו תהיו? למה חלק מהמגייסים פועלים בלעדית שם? איך אתם יכולים להישאר בתודעה של מקומות העבודה ושל המנהלים המעסיקים? כמה חיבורים נכון שיהיו שם? מה נכון לעשות ולא נכון לעשות בלינקאדין? איך לדאוג להיות חשופים להזדמנויות מעניינות? מה הטקטיקות לפנות לאנשים? (ולא, זה לא פשוט לבקש בצורה ישירה עבודה :) ודוגמאות נוספות... .מפגש 3 |[masked] - יומנה של מראיינת: על תהליכי מיון ואיך אתם יכולים לצאת בהם ממש טוב ראיונות אישיים, מרכזי הערכה, מטלות כתובות, שיחות וידאו - המסע המפותל והמתמשך בדרך למשרה הנכספת. לרוב נרגיש שזה מייגע ומלאכותי אבל זה ממש לא חייב להיות ככה. במפגש נעמיק בשלבים השונים, איך כדאי ורצוי להתכונן אליהם ונמצא דרכים לבטא בהם את עצמנו באופן הכי אטרקטיבי וגם הכי נאמן למציאות. *על המרצות* "דנה ונועה-תעשו לי קריירה" פלטפורמת ניהול הקריירה מהמובילות בישראל והגדולה ביותר בתחומה. מיזם ארצי שהוא בין היתר עמוד פייסבוק פתוח לציבור אשר מציג למשתמשים מידי יום עשרות הצעות עבודה איכותיות, אשר עברו סינון מוקפד, ועומדות בתו התקן הייחודי שלנו. הפלטפורמה קיימת כבר שמונה שנים. בהתנדבות וללא מטרות רווח.עם קרוב ל 80,000 לייקים, ו REACH של כרבע מיליון, היסטוריה של אלפי השמות מוצלחות שנוצרו ב"שידוך" דרך העמוד, הפך העמוד לפלטפורמה מרכזית ייחודית ומובילה בתחום חיפוש העבודה וחיפוש עובדים בישראל. בנוסף דנה ונועה מרצות ומקיימת סדנאות ומפגשים בנוגע לניהול קריירה ומתן כלים פרקטיים בתחום ברחבי הארץ, מצפון לדרום, התראיינו רבות בתקשורת, כתבה מעניינת בנושא לדוגמא - https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001207411. דנה פאר - מנהלת שותפויות ומצוינות באגף צוערים לשירות המדינה בנציבות שירות המדינה. בעבר חברה בצוות המנהלים המייסד והמוביל של ארגון שגרירי רוטשילד מטעם קרן רוטשילד קיסריה, מלווה ומכשירה עתודת מנהיגות צעירה בישראל. הייתה סמנכ"ל עמותת 'רוח חדשה' בירושלים, במסגרתה ניהלה פרויקט את פרויקט ההתמחות הגדול בישראל לסטודנטים. נועה אוחיון באב - מנהלת תחום ניהול הקהילות בחברת Ebay העולמית. בעברה הייתה מנהלת הקהילה של Colu סטארטאפ מצליח המפתח מערכת לניהול כלכלות מקומיות מסביב לעולם ומבוסס על טכנולוגית BlockChain. לפני כן הייתה מנהלת מחלקת הההדרכה תוכן והדיגיטל בקרן רוטשילד קיסריה. מומחית לתחומים הקשורים בין טכנולוגיה ודיגטציה לבין חינוך והחברה האזרחית. הסדנה תתקיים בימי שני, בתאריכים:[masked],[masked], 8.7,19 במתחם MEET IN PLACE, רוטשילד 8, ת"א

 • פייק ניוז בחברה ובחינוך - כיצד עולם החינוך מושפע מהתקשורת החדשה?

  שקרים במרחב הציבורי והפרטי היו מאז ומעולם – יש להם ביטוי בתנ"ך, בעת העתיקה וגם כמובן בעת המודרנית. למעשה, קשה לדמיין עולם מתפקד בלי מרכיב מסוים של שקרים. תעמולה שקרית שימשה הן משטרים אוטוריטריים וטוטליטריים והן משטרים דמוקרטים, בימים כתיקונם ועוד יותר בתקופות משבר. בשנים האחרונות אנחנו נחשפים למושגים חדשים שמבטאים את השימוש בשקרים אשר נועדו לשנות עמדות והתנהגות של בני אדם ובכך לשנות את המציאות כמו חדשות כוזבות (פייק ניוז) ולוחמה פסיכולוגית. במה שונים השקרים של המאה ה-21 מאלה שקדמו להם? כיצד תהליכי גלובליזציה וחדירת טכנולוגיות חדשות משפיעה על השקר? ואיך השקר בא לידי ביטוי בעולם החינוך? בערב מרתק זה יראיין רוני ורטהיימר עורך ומגיש ברדיו כאן 88 ומרצה בבית הספר לתקשורת וקולנוע, בלייב את ד"ר אמנון יובל, היסטוריון, מרצה וראש החוג בפקולטה למדעי הרוח והחברה. הערב יתקיים ביום ראשון, 23.6 בבר הפולי, רוטשילד 60, ת"א. נטוורקינג ושמוזינג: 19:00 תחילת האירוע: 20:00 הכניסה חופשית - הירשמו כאן >>> https://fake-ed.eventbrite.com נתראה על הבר ;) **על סמינר הקיבוצים** מכללת סמינר הקיבוצים היא המוסד האקדמאי המוביל בישראל להכשרת אנשי מקצוע בתחום החינוך וההוראה. המכללה מציעה לימודים במגוון תארים ואפשרויות: תואר ראשון, תואר שני, הכשרת אקדמאים להוראה ולימודי תעודה. **על Wize** מיזם חברתי הפועל ב-7 וחצי השנים האחרונות ליצירת תרבות חיי לילה המקדמת מדע, יזמות, חדשנות וטכנולוגיה לקהל הרחב בישראל. את הפעילות מוביל הון אנושי איכותי עם למעלה מ-50 מתנדבים ובליבת פעילותינו הפקת אירועי הרצאות בברים המשלבים יחד תוכן ובילוי עם מרצים מובילים ובמגוון רחב של נושאים. במסגרת הפעילות קיימנו עד היום מעל ל-1,200 אירועים בעשרות ברים שונים ברחבי הארץ, בהם לקחו חלק מעל ל350,000 איש היוצרים יחד קהילה חברתית מהגדולות בישראל.

 • 1,000 פגישות, 250 הזדמנויות ו-150 הצעות עבודה בשנה

  **הסדנה בתשלום** כל מי שלא הצליח להירשם בזמן לסדנה הקודמת, פתחנו מועד נוסף ב-19.6 לסדנה עם גיא קצוביץ'. כרטיסים במכירה מוקדמת עד יום שלישי[masked] בלינק >> https://eventbuzz.co.il/networking2 איך מייצרים קשרים משמעותיים שיניבו עבורכם ערך מתמשך, בעידן של היום? איך גורמים לרשת קשרים של מאות ולאלפי אנשים "לעבוד בשבילנו"? איך ניתן לעשות שימוש "נכון" ברשת לטובת מציאת ההזדמנות הבאה - חיפוש עבודה, השקעה, או עצה טובה? העולם החדש מציף את כולנו ברעיונות, הזדמנויות, כלים והתראות ממכשירים - ובין לבין לפעמים אנו מאבדים את האלמנט החשוב ביותר המחבר את כל אלו יחד: אנשים. בסדנה בת 3 שעות, יסקור גיא קצוביץ' מתודולוגיות וכלים פרקטיים אשר יאפשרו לכל אחד ליצור קשרים חדשים ולנהל קשרים קיימים עם מאות ואלפי אנשים. קצוביץ' עושה שימוש בשיטות אלו בשנים האחרונות, כדי לשמר רשת קשרים המכילה מאות אנשי מקצוע, משקיעים ויזמים - ולנהל באמצעותה מעל ל-1,000 פגישות, 150 השמות עבודה ו-30 השקעות מדי שנה - זאת בנוסף לאלפי חיבורים שביצע בין אנשים וארגונים לטובת ערך הדדי. ** על המרצה ** גיא קצוביץ' הוא יזם, מומחה חדשנות ונטוורקינג. הוא שותף-מייסד ב-Fusion LA - תוכנית האצה לסטארט-אפים ישראלים בלוס אנג'לס, אשר השקיעה עד כה ב-27 סטארט-אפים אשר גייסו מעל ל-50 מיליון דולר במצטבר. הוא היוצר של "עוד פודקאסט לסטארט-אפים", פודקאסט הטכנולוגיה המוביל בישראל עם מעל ל-10,000 מאזינים קבועים; הוא גם היוצר והמנהל של קהילת "משרות עילאיות ומתנשאות" - המובילה בישראל למחפשי עבודה ומעסיקים עם מעל ל-95,000 חברים. גיא חבר בצוות ההקמה של מספר תוכניות האצה, ביניהן 8200 Impact - המובילה בישראל לקידום מיזמים חברתיים-טכנולוגיים; ותוכנית Hybrid - הפועלת לקידום יזמות בקרב המגזר הערבי, הדרוזי והבדואי; הוא חבר בורד בתוכנית ההאצה היוקרתית 8200 by EISP. כמו כן, גיא ייסד ומכהן כיו"ר Wize - ארגון חברתי המייצר קהילות עבור דור המילניום (מילניאלס) סביב תחומי עניין משותפים. ליבת פעילותו הינה הפקת אירועים הכוללים תוכן, השראה, נטוורקינג ובילוי. עד כה, הפיק ארגון מעל ל-1,100 הרצאות ב-12 ערים שונות בישראל, ליותר מכ-500,000 איש. גיא חבר ברשימת "30 מתחת ל-30" של מגזין פורבס העולמי לשנת 2016. ** על 2B HUB ** מתחם 2B HUB הוא חלל עבודה והמרחב הקהילתי הגדול והיחידי בישראל המתמחה בעולמות השקעות האימפקט. המתחם החדש מהווה קורת גג מאחדת לקרנות השקעה, משקיעי אימפקט עצמאים, סטרטאפים ואקסלרטורים. המרחב מציע משרדים ועמדות אופן ספייס לצד מפגשי תוכן מקצועיים וכנסים. --------- הסדנה תתקיים ביום רביעי - 19/6 בין השעות 18:30-22:00 במתחם 2b hub, שוקן 32, ת״א התכנסות ומינגלינג: 18:30 מתחילים את הסדנה בשעה 19:00 בדיוק ** שימו לב - כמות המשתתפים המקסימלית בסדנה - עד 60 איש.

 • כיצד שימוש בביג דאטה מחולל מהפכה בשוק העבודה והערים החכמות?

  לינק להרשמה: https://hatam.eventbrite.com ״ביג דאטה״ הוא אחד הבאזז-וורדס הכי חמים של השנים האחרונות. חטיבת המחקר אפילו הפכה לחטיבת הביג דאטה - והבוגרים הטריים הם דאטה אנליסטים. אבל מה זה באמת אומר ביג דאטה, מה עושים איתה ואיך היא משנה את העולם? הצטרפו אלינו לערב מיוחד עם בוגרי חטיבת המחקר (חט״מ) ותשמעו על יישומים של ביג דאטה במגוון תחומים, מה התועלות שניתן להפיק משימוש במידע, מי הם האנשים שיודעים להפוך את הדאטה לתובנות בעלות ערך עסקי ואיך נהיים מדעני נתונים. בשיתוף פעולה ראשון עם עמותת בוגרי חטיבת המחקר, נקיים מפגש ראשון מסוגו של ארגון בוגרי חטיבת המחקר בפולי בר. הערב יתקיים ביום שני ה-17.6 בבר הפולי, רוטשילד 60, תל אביב נטוורקינג ושמוזינג: 19:00 תחילת אירוע: 20:00 הכניסה חופשית, הירשמו כאן >>> https://hatam.eventbrite.com נתראה על הבר ;) **על המרצים** עידו עברי, שותף מייסד וסמנכ״ל טכנולוגיות בסטארטאפ Zen City, יספר על ערי העתיד החכמות ששימוש בביג דאטה מאפשר להן לחסוך כסף ולתת שירות טוב יותר לאזרחים. גיא ברהמס, מנכ״ל ומייסד הסטארטאפ Manto.Ai, יגלה לנו איך באמצעות דאטה ארגונים יכולים לדעת איזה עובדים עומדים לעזוב וכיצד ניתן לשמר אותם. **על Wize** מיזם חברתי הפועל ב-7 וחצי השנים האחרונות ליצירת תרבות חיי לילה המקדמת מדע, יזמות, חדשנות וטכנולוגיה לקהל הרחב בישראל. את הפעילות מוביל הון אנושי איכותי עם למעלה מ-50 מתנדבים ובליבת פעילותינו הפקת אירועי הרצאות בברים המשלבים יחד תוכן ובילוי עם מרצים מובילים ובמגוון רחב של נושאים. במסגרת הפעילות קיימנו עד היום מעל ל-1,200 אירועים בעשרות ברים שונים ברחבי הארץ, בהם לקחו חלק מעל ל350,000 איש היוצרים יחד קהילה חברתית מהגדולות בישראל.

  1
 • The Magical life under 5G - **Sold Out**

  **סולד אאוט** - **הכניסה למורשים בלבד - אירוע פרטי** AT&T Israel is pleased to invite you to hear a first-hand account of the next revolution of network communication from Igal Elbaz, SVP-WIRELESS TECHNOLOGY, who is leading the charge on 5G innovation and deployment. We invite you to come and join us for a night of technology, food and beer! Agenda: 19:00 Doors Open & Networking 20:00 Introduction to AT&T Israel R&D center Speaker: Nir Shalom, CEO AT&T Israel AT&T Israel is an end-2-end software house that develops software for AT&T, a world leader in communications, media & entertainment, and technology. We have been part of the AT&T family for 12 years, and nowadays impact many strategic areas for the company: software defined networks, managed security services, Internet of Things, machine-learning & automation, video & entertainment, and much more. We use the most advanced technologies to continuously power our software development machine. AT&T Israel is not only a place where technology lovers can experience software development in huge scale: one line of code written here can reach millions of users. It is a place where they can realize their talent and professional dreams. 20:15 AT&T 5G network and why 5G technology will enable a new era of communication Speaker: Igal Elbaz SVP, Wireless Technology, AT&T Not so long ago, smartphones were the catalyst of a major change for mobile carriers, not only in the mobile market but in the industry as a whole. The arrival of the smartphone led to the birth of the AppStore, Google Store and other digital distribution platforms, transforming the mobile marketplace virtually overnight. Today, the connectivity that supports the ubiquitous delivery of these consumer mobile services is evolving to permeate all areas of our lives, as the internet of things (IoT) becomes a reality. Mobile carriers around the world are hard at work developing and planning for next-generation 5G networks. As the smartphones are considered the most disruptive and transformative product in mobile telecoms, this revolution will deliver the most intelligent mobile network the world has ever seen, as well as being the most “open”, creating new and exciting opportunities for innovation. 20:30 AT&T Foundry Panel (Nexar, Pixellot, Vorpal) Speaker: Ofer HaCohen, Director, Research Technology MGT, AT&T Foundry, Israel The mission of the AT&T Foundry (AT&T’s Innovation Center), is to drive innovation to create business impact, working with the ecosystem to enable synergy between AT&T and startups. The AT&T Foundry in Israel embraces the startup culture and collaborates with innovators and developers, going from concept to commercialization. To drive forward 5G and Edge compute, the AT&T Foundry is launching an Edge lab to work with startups in Israel on cutting edge solutions for AR, gaming, smart industry and more, leveraging the advanced network capabilities. In the panel we will discuss use cases for 5G Edge compute and how this technology will transform our lives. In addition, we will talk about how startups and corporates can collaborate and innovate together. Nexar (Eran Shir, CEO and Co-founder) Pixellot (Gal Oz, CTO and Co-Founder) Vorpal (Nir Raz, CEO) 21:00 The new dimensions of entertainment & advertising Speaker: Rinat Zilberstein | Director, Research Technology MGT, AT&T Israel The world of TV entertainment is evolving rapidly and AT&T is here to lead the transformation with great pride. In this 30 minute session, we will take a journey through the evolving technology of Entertainment and TV Advertising. See you there! Registration is mandatory! https://5g-disruption.eventbrite.com

  1