Past Meetup

WordPress Kyiv December Meetup

This Meetup is past

70 people went

New Work Labs Globus

Вул. Інститутська, 2а · Kyiv

How to find us

Глобус, 2 линия, 3 этаж

Location image of event venue

Details

Запрошуємо вас на предноворічну зустріч WordPress ком'юніті в Києві. За вашими проханнями, цього разу зустрінимося у субботу.
На вас чекає 4 доповіді, насичене спілкування, нові знайомства та дружня атмосфера.

1. Віктор Кулебякін - Отложим стили на потом
Critical CSS для сайта на WordPress с использованием Serverless
2. Ніколаєв Віталій - Зручне локальне середовище розробки для WordPress з Docker
3. Максим Малин - Автопостинг данных своими руками или как усилить вашу сборку с помощью WP-API.
4. [Зовсім скоро]

Якщо ви дизайнер, розробник, контент-менеджер, блогер, адміністратор або пов'язані з WordPress у будь який інший спосіб, приходьте!

Зустрічаємося у новій локації, яку люб'язно надали наші спонсори — New Work Labs. Це щойно відкритий коворкінг у самому серці Києва, Глобус, 2 лінія, 3 поверх.

**Вхід вільний, реєстрація на на meetup.com обовязкова**

На цьому мітапі продовжимо розпочату гру "WordPress з першого погляду". Напишіть в коментарях 2 пункти: чого ви нещодавно навчились з WordPress та, навпаки, про що б вам цікаво було б дізнатися.

Долучайтеся до нашого фб https://www.facebook.com/wckyiv/ та slack https://wpua.slack.com/ (як приэднатися до слек: https://make.wordpress.org/chat/)

## Доповідачі
В вас є цікава тема та ви хочете виступити на цьому або наступних мітапах? Заповніть форму https://goo.gl/forms/hHvsTyoE8B8jofYF3

## Волонтери та фотографи
Якщо ви бажаєте допомогти з організацією івенту у будь-який спосіб (фото, відео, орг питання і т.п.), зв'яжіться з організаторами тут або через сторінку ФБ.

## Спонсори
Якщо ви хочете стати спонсором цього або майбутніх мітапів, будь ласка зв'яжіться з нами тут або через сторінку ФБ.

## Медіа умови
Відвідуючи захід WPKYIV, ви розумієте та погоджуєтесь, що івент може та буде записиний у аудіо/відео/фото/live stream форматі частково або повністю, та ці записи можуть у подальшому бути використанні WPKYIV. Ви погоджуєтесь, що WPKYIV має право та дозвіл використовувати та публікувати ці медіа з будь-якої нагоди та у будь якому форматі, включаючи, але не обмежуючись групою нашого ком'юніті у ФБ https://www.facebook.com/wckyiv/ зараз або пізніше без подальшої компенсації, дозволу або повідомлення. Якщо ви не хочете з'являтися на фото або відео записах, будь ласка, повідомте про це організаторів на початку заходу.