Past Meetup

WordPress Kyiv Friday Pizza Meetup

This Meetup is past

60 people went

Location image of event venue

Details

Запрошуємо вас на теплий зимовий мітап у форматі живого спілкування.
Якщо ви дизайнер, розробник, контент-менеджер, блогер, адміністратор або пов'язані з WordPress у будь який інший спосіб, приходьте!

Ви навчилися новому і маєте що розказати? В вас є питання стосовно WordPress, на які Гугл не знає відповідей? Це саме той івент, де ви можете знайти їх, поділитися тим, що знаєте самі, подискутувати про розвиток WordPress, побачити старих друзів і познайомитись з новими.

Найпопулярніша піцерія Києва, Mister Cat, люб'язно спонсорує нашу зустріч і забезпечує нас смачнючою піцею у затишній атмосфері ресторану на Льва Толстого. Отже, беріть із собою гарний настрій та бажання поспілкуватися на тему WordPress!

**Вхід вільний, реєстрація на meetup.com обов'язкова**

Долучайтеся до нашого фб https://www.facebook.com/wckyiv/ та slack https://wpua.slack.com/ (як приєднатися до слек: https://make.wordpress.org/chat/)

## Доповідачі
В вас є цікава тема та ви хочете виступити на наступному мітапі у лютому? Заповніть форму https://goo.gl/forms/hHvsTyoE8B8jofYF3

## Волонтери та фотографи
Якщо ви бажаєте допомогти з організацією івенту у будь-який спосіб (фото, відео, орг питання і т.п.), зв'яжіться з організаторами тут або через сторінку ФБ.

## Спонсори
Якщо ви хочете стати спонсором цього або майбутніх мітапів, будь ласка зв'яжіться з нами тут або через сторінку ФБ.

## Медіа умови
Відвідуючи захід WPKYIV, ви розумієте та погоджуєтесь, що івент може та буде записиний у аудіо/відео/фото/live stream форматі частково або повністю, та ці записи можуть у подальшому бути використанні WPKYIV. Ви погоджуєтесь, що WPKYIV має право та дозвіл використовувати та публікувати ці медіа з будь-якої нагоди та у будь якому форматі, включаючи, але не обмежуючись групою нашого ком'юніті у ФБ https://www.facebook.com/wckyiv/ зараз або пізніше без подальшої компенсації, дозволу або повідомлення. Якщо ви не хочете з'являтися на фото або відео записах, будь ласка, повідомте про це організаторів на початку заходу.